• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yeni Evlilere Dekorasyon Önerileri

  • 1

Her insanın hayatında önemli bir dönüm noktası olan evlilik söz konusu olduğunda yeni evlilere dekorasyon önerileri de son derece değerli olacaktır. Evlilik öncesinde yaşanan stres ve sorumlulukların sonrası içinde geçerli olması, özellikle parasal kaynaklar göz önüne alındığında bilinçli bir akışı da beraberinde getirmektedir. Mutluluğun temel anahtarının sevgi de olduğunu aklınızdan çıkarmaksızın, yuvanızı huzurlu bir ortama sokmak da sizlerin ellerinde bulunmaktadır.

Ev dekorasyonlarında her bütçeye uygun birçok seçenek yer almaktadır. Bu sebeple, titiz ve dikkatli bir sürecin sizleri beklediğinin altını çizmeliyiz. Renk, uyum ve estetizm zevklerinizin yanı sıra ihtiyaçlarınızı da karşılayacak seçimler yapmanızın büyük yararlarını göreceğinize emin olabilirsiniz. Söz konusu evlilik olduğunda, uzun soluklu karar ve eylemlerde bulunmazın da kaçınılmaz doğasını es geçmemelisiniz. Bu yazımızda, sizlere ev dekorasyonu hakkında çeşitli seçenekler sunacak ve evinizi güzelleştirmek adına elimizden geleni yapacağız.

Ev Dekorasyonu Parasal Kaynaklar

Bütçenizi zora sokacak dekorasyonlardan kaçınmaya ve size en uygun olabilecek seçeneklere yönelmeye dikkat emelisiniz. Yeni evliliklerin belirli oranda maddi zorluklarla karşılaşması kaçınılmaz olacağından ihtiyaç ve beğenilerinizi doğru belirlemelisiniz. Bütçe planlamalarınızı doğru bir şekilde ayarladıktan sonra dekorasyonlardaki ürün ve tasarımları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Salon Dekorasyonu

Bir ev için salonun önemine değinmeye gerek yok sanırım. Ancak, estetik görünüm ve beklentilerinizin yanı sıra fonksiyonel bir kullanımda dekorasyon da son derece faydalı olacaktır. Evinize gelecek misafirlerin ve sizlerin zihinsel olduğu kadar bedensel rahatlıklarını sağlayacak salon dekorasyonu fikirlerine göz atabilirsiniz. Özellikle açık renk ve pastel tonlarını önerdiğimizi de eklemeliyiz. Az eşya ile salonun geniş bir hava yaratması da muhtemel olacaktır.

Estetizm Ve İhtiyaç

Beğenileriniz ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirleyerek bütçeniz oranında hareket etmelisiniz. Bilinçsiz ve yeni evliliğin getirdiği heyecanlardan kaçınmalı ve kendinizi ağır maddi yükümlülüklerin altına sokmamalısınız. Renk ve estetik uyum konusunda açık renk tonlarına dayalı bir yaşam alanı yaratmanız hem fiziksel hem de ruhsal açıdan belirli doygunluğa ulaştıracaktır. Eşinizle birlikte ortak kararlar vermenizin ilişkinizi etkileyecek önemli unsurların başında geldiğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.