• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yaz Ayına Hazır Mısın?

  • 1

Yaz ayına girmeye çok az bir zaman kaldı. Pek çok kişi tatilin tadını çıkartmak için yaz aylarını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor olmalı. Peki sen de yaza formda girmek için kendini hazır hissediyor musun? Yaza formda girmek ve daha hoş bir görünüme sahip olarak yazın tadını çıkartmak istiyorsan beslenme düzenine dikkat etmeli ve bol spor yapmalısın. Yaz aylarının sıcakları her ne kadar bunaltıcı olsa da güzel ve bakımlı olmanıza engel değil. Yazın da bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yaz sıcaklarında özellikle ter kokularına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Aksi durumda ne kadar güzel bir görünüme sahip olursanız olun itici biri olabilirsiniz. Sık duş almak ve kişisel bakıma özen göstermek yaz ayında çok daha fazla önem taşımaktadır.

Suya Dayanıklı Makyaj Malzemeleri

Yaz ayında makyaj yapmak aslında çok zor gibi görünse de oldukça kolay. Sıcağın etkisi ile terleme yaz ayının en sık görülen problemleri arasında yer almakta. Terleme sonucu akan makyaja son. Suya dayanıklı makyaj malzemeleri kullanarak bu soruna kolay bir şekilde çözüm bulabilir ve makyaj kalitenizi de arttırarak daha kalıcı ve daha güzel bir makyaja sahip olabilirsiniz. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini satın alırken cilt sağlığı için kaliteli olmasına özen göstermenizde fayda var. Aksi durumda bilinmeyen içeriklere sahip makyaj malzemeleri ile cilt bozulmalarına yol açabilirsiniz.

Sandaletler Yaz Ayında Büyük Kurtarıcı

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında genel olarak elbiseler tercih edilmekte. Zaten tek parça olan elbiseler uygun bir ayakkabı ve çeşitli aksesuarlar ile kombin yapılarak hoş bir görünüm kazanabilir. Yaz ayında genel olarak sandalet tipi ayakkabılar tercih edilir. Farklı model ve renk seçenekleri ile hem her tarza uyum sağlayan hem de her kıyafet ile kolay bir şekilde kombin olan sandaletler yaz aylarında adeta büyük kurtarıcı. Cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu bu ayda sahil modası da büyük önem taşımakta. Formda kalmaya özen göstererek sen de sahil modasında ön planda olabilirsin.

 


ETİKETLER