• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tatile Gitmeden Önce Bronzlaşmak İçin En Etkili Yöntem: Solaryum

  • 1

Yazın hemen başındayken, o muhteşem, tatlı ten rengini yakalamak her zamankinden daha önemli. Ama bazılarımız için, sadece güneşin altında oturmak yeterli olmaz. Ve geri kalanımız için, bikini sezonundan önce bir bronzluk elde etmek, son saniyeye kadar beklemenin aksine optimaldir. Bu nedenlerden dolayı bronzlaşmak için solaryum merkezleri her zaman büyük bir hit. Ama gerçekçi olalım. Solaryum salonuna girmek, solaryum yatağına girmek ve mükemmel bronzlukları beklemek sihir gibi olmayacak (tabii ki mükemmel bir dokusu olan mükemmel bir ten ile kutsanmadıkça). Yaşamınızın en iyi bronzluğunu istiyorsanız, mükemmel bir bronzluk elde etmek için bu basit ipuçlarını ve püf noktalarını izlemeniz gerekir.

Bronzlaşmadan Önce Cilt Tipinizi Öğrenmelisiniz

Solaryum cihazı ile tanışmadan önce cilt tipinizi bilmeniz zorunludur. Cilt tipinizi belirlemek, yanma başlamadan önce bronzlaşma kabininde ne kadar kalmanız gerektiğini bilmeniz açısından çok önemlidir. Son derece hızlı yanan ekstra cilt olmak üzere toplam 6 cilt tipi vardır, tip 6 ise yanmayan koyu ciltler içindir. Bunun dışında vücudunuzun etrafından sarkan ekstra ölü deri hücreleri ile ışınların cilde nüfuz etmesi için fazla yer kalmaz. Ne anlama geliyor? Daha az bronzlanmış ve o kadar dolu olan ölü deriden bir beden. Eğer zaten peeling yapmadıysanız, bronzlaşma seansınıza girmeden önce iyice ovmanızı ve ölü derilen dökülmesini şiddetle tavsiye ederiz. Eksfoliye etme, tüm bu sinir bozucu ölü deri hücrelerinden kurtulmayı ve daha uzun bir süre daha uzun bir bronzluk sağlar ve bu kesinlikle bronzlaşma için bir hedeftir. Bronzlaştırıcı losyonlar, gerçekten çok zor bronzlaşan bir tene sahip olan kızlar için mutlak bir zorunluluktur ve daha sonra yumuşak bir ciltle mükemmel bronzluk isteyen herkes için mükemmeldir.

Solaryum Cihazında Uzun Süre Kalınmamalı

Önerilen süreden daha uzun kalırsanız, cildinizi yakabilirsiniz. Bu nedenle bronzlaşma salonuna girmeden önce cilt tipinizi öğrenmek önemlidir. Her cilt tipi bronzlaşma yatağının içinde kalmak için tavsiye edilen süreye sahip olacaktır ve bunu mükemmel şekilde izlemeniz gerekir.