• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sonbahar-Kış 2014 Trend Saç Modelleri

moda saçlar
  • 1

Bu sezonun trend saç şekillerini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! Birazdan okuyor olacağınız trend saç modellerinin hepsi sizin için özenle seçildi. Aralarından biri mutlaka size uyan bir tarz olacaktır. Sonbaharın gelmesiyle değişen moda anlayışına saç stilinizle uyum sağlamak için okumaya devam edin!

Sonbaharda tercih edilen saç modelleri mevsime uygun stil ve anlamlar taşımalı. Çok canlı ve çok hareketli saç modelleri sonbahar temalı kombinlerinize uyum sağlamayabilir. Bir çok ünlünün sonbaharda tercih ettiği saç renkleri bile mevsimle benzerlik gösterebiliyor.

 

balerin topuzu

Balerin Topuzu

10 dakika içinde evden çıkmanız gerekiyorsa sizin için hem pratik hem de bir o kadar sade ve şık görünüme sahip bir önerimiz var. Sonbahar ayları için oldukça uygun olan balerin topuzu 2014 sonbahar-kış döneminde özellikle saçınıza çok vakit ayıramayacağınız zamanlarda kullanmak için birebir.

Balerin topuzuna ayıracak uzun uzun vaktim var diyorsanız topuzu özenle yaptıktan sonra süs tokalarla daha canlı veya daha olgun hale getirebilir, kıyafetinize uyum sağlayacak tokalarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Balerin Topuz Nasıl Yapılır?

balerin topuzu

  • Resimde herhangi bir donut toka kullanmadan kolayca yapımı gösterilmiştir.
  • Saçlarınızı arkaya toplayıp lastik toka ile bağlayın.
  • Ardından saçlarınızı döndürerek kıvırdıktan sonra tokanın etrafında saçınızla ile daireler çizin.
  • Topuzunuz hazır! Kalan saçı topuzun altından tel toka yardımıyla sabitleyin.

Merkeze Odak

Sonbahara çok yakıştığını düşündüğüm bir başka saç modeli. Yüzünüzü odağa alacak şekilde yanlardan bırakacağınız bir tutam saç beklediğinizden daha büyük bir etki yaratacak. Merkeze yüzünüzü alan bu stil hem çok zarif hem mevsimle uyumlu hem de çok bir uğraş istemiyor.

İster daha zarif bir seçim olan bir kaç bukle ile, isterseniz de daha cesur ve etkileyici gür saçlar ile bu stili uygulayabilirsiniz.

Bir çok ünlünün de tercih ettiği bu saç stilinden bir kaç örnek paylaşıyoruz:

saç stilleri saç stilleri saç stilleri

 Arkaya Yatırma

Aslına bakarsanız bu model sıklıkla kullanılan stillerden. Sonbahar kış sezonunda en şık trend saç modellerinden biri! Saç jeli, jöle veya sprey yardımıyla  ister yandan, isterseniz tamamen tersine saçlarınızı dilediğiniz modelde geriye doğru yatırabilirsiniz.

Örnek olması açısından bir kaç geriye yatırma modeli paylaşıyoruz:

geriye yatırma geriye yatırma geriye yatırma

geriye yatırma

Beğendiyseniz daha fazlasını mail adresinize göndermemiz için hemen sitemize abone olun!


ETİKETLER