• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sezonun Trend Manikür Modelleri

  • 1

El ve tırnak bakımı bir kişinin daha güzel ve bakımlı olmasına yardımcı olur. Her dakika bir şeylere temas eden eller aynı zamanda insanların en çok dikkat çeken yerlerindendir. Yeni sezonda tırnakları bakımsız bırakmıyor ve manikür trendlerine göz atmak istiyoruz. Bu sezon bir birinden şık manikür modelleri tırnak bakımı için karşımızda. Biliyorsunuz ki renkli ojeler ve çizimler sayesinde tırnakları daha gösterişli hale getirebiliyoruz. Tırnak tasarımında ne kadar başarılısınız? Bu yazın tırnak tasarımları arasında çok ilgi çeken modeller var. Gelin birlikte bunları inceleyelim.

Sofistike Taşlar

Tırnak bakımında bu sezon sofistike taşlar yer alıyor. Parlaklığı ve boyutları ile ilgi çeken tasarımlara yer veriyor. Hem yazın trendleri hem de kışında görmeye devam edeceğimiz sworoski tırnak modelleri sizin de aklınızı başınızdan alacak. Tırnaklarda ışıltıyı sevenler için bu yılın en trend tırnak manikür modelleri arasında yer alıyor.

Eğer taş tercih etmek istemiyorsanız incili modeller de uygulayabilirsiniz.

Monokrom Tırnaklar

Tırnakların üzerine extra bir tasarım uygulanmasına gerek kalmadan yapılan bu manikür modelleri, modanın son zamanlarda en çok tercih edilen monokrom akımına uyum sağlayan tırnaklarla sizde bu yazın tadını çıkarın. Tek tonda yapacağınız kombinlerinizde monokrom tırnaklar kullanmak daha gösterişli ve uyumlu hale gelecektir.

Sanat Akımı

Sanatınızı tırnaklarınıza yansıtmaya ne dersiniz? Grafik detaylara yer verilen tırnak modelleri modern bir görsel ortaya çıkarıyor. Sofistike ve minimal bir görünüme sahip olan tırnaklar kombinleriniz ile çok şık duracak.

Ombre Neon

Ombrenin ne olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Saçlarımıza uyguladığımız ombreyi şimdi tırnak modellerinde de görmemiz mümkün. Farklı renklerde hazırlanabilen ombre neon tırnak modelleri ile şıklığınızı ön plana çıkaracaksınız.

Pastorel Desenler

Hayvan desenlerine sahip olan tırnaklar yapmaya hazır mısınız? Sezonun gözdesi haline gelen bu desenler gençlerin ilgisini çekiyor. Egzotik tasarımlar yerine daha pastorel tasarımlara yer verilen tırnak modelleri bu yıl sizin de ilginizi çekecek.

Hayvan desenleri arasında daha çok inek desenleri özellikle yeni yetişen ikonların ilgisini çeken tasarımlar arasında yer alıyor.