• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ölümsüz Aşk Hakkında

  • 1

Her insanın sevgiye dair olan inancı ve ihtiyacı bilinen bir gerçek olmaktadır. Peki, ya ölümsüz aşk hakkında ne biliyoruz? Sevdiğiniz insanla uzun soluklu bir ilişki yaşamak ve hayatınızın her alanında onunla olmak istiyorsanız, saygıyı sevgi dolu yüreğinizden ihmal etmemelisiniz. Hayatınızın erkeği ya da kadınının kim olduğu konusunda ise aceleci olmamalı ve her zaman yüreğinizin sesini dinlemelisiniz. Bir aşkın ölümsüz olabilmesi ve sizlerin bu doğrultuda bir artı değere sahip olmanızın yaşamınızı zenginleştirmesi kaçınılmaz olacaktır. Ölümsüz aşka dair tüm arayışlarınızdan vazgeçmemeli ve sabırlı olmalısınız.

Tecrübe Ve Deneyim

Aile büyüklerinin ya da yakın akrabalarınızın sıklıkla dile getirdiği tecrübe ve deneyim konusuna fazla takılmamalısınız. Ancak, yabana atılmayacak birikimleri de es geçmemek oldukça önemlidir. Maddi ve manevi bir bütün olarak ilişki biçemlerinizi şekillendirmeye özen göstermelisiniz. Ölümsüz aşk ne kadar mümkünse, kısa süreli ilişkilerinizin olabileceği de yadsınmamalıdır. Bir duyguyu ya da bir eylemi hakkıyla yaşamanın hayallerinizde aşkı karşınıza çıkarması kaçınılmazdır.

Motivasyonunuzu Yüksek Tutmalısınız

Yaşadığımız dünyanın küresel, toplumsal, geleneksel ve bireysel olarak binlerce sorun barındırdığını kabul edebilirsiniz. Ama kendiniz olmamayı asla! Geçmişinizde yaşadığınız tüm acıları ve pişmanlıkları olgunlukla göğüslemeli ve motivasyonunuzu her daim yüksek tutmalısınız. Aradığınız ve hayalini kurduğunuz aşkın hayatınıza gireceğine emin olabilirsiniz. Ruhsal problemlerinizi çözmek adına arkadaşlarınız ya da terapistlerinizle görüşmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Sosyal Aktiviteler

Güneşin doğuşu ile birlikte yeni bir güne uyandınız. Artık, müziğin sesini yükseltebilir ve kendinize güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Sosyal hayatınızı renklendirmeye ve yaşam kalitenizi zenginleştirmeye söz verdiniz. Spor ve yürüyüşleri hayatınızın ana teması olarak belirlemelisiniz. Hem sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek, hem de ruhsal bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Hobileriniz ve fobilerinizi net şekilde kabul etmeye hazır mısınız? O halde aradığınız aşkı da bulabilme olasılığınızı da bir hayli yükselttiniz. Saygı ve sevgiyi hayatınızın yörüngesine sıkı bir şekilde oturtmalı ve çevrenizdeki tüm dikkatleri üzerinize çekmelisiniz. Ölümsüz aşkın önce kendi içinizde mevcut olması ve sonrasında bir düş olarak gerçekleşmesi kesin bir birliktelik olarak yanı başınızda olacaktır.