• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Maydanoz Suyu Ve Limon Kürü İle Sağlıklı Zayıflamaya Ne Dersiniz?

Maydanoz Suyu Ve Limon Kürü İle Sağlıklı Zayıflamaya Ne Dersiniz?
  • 1

Maydanoz Suyu Ve Limon Kürü İle Sağlıklı Zayıflamaya Ne Dersiniz?MAYDANOZ SUYU VE LİMON KÜRÜ İLE SAĞLIKLI ZAYIFLAMAYA NE DERSİNİZ ?

Kadınlar olarak en büyük sorunlarımızdan biriside zayıflamaktan ziyade sağlıklı olarak kilo verebilmektir. Son dönemlerde bu konuda büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Şimdi önereceğimiz kür son zamanlarda herkesin memnun kaldığı hatta tavsiye ettiği bir tariftir.  Maydanoz suyu limon kürünü 15 gün kullanabiliriz daha fazla kullanımı bazı sorunlara neden olabilir. Bu kürü yılda 2 defa gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Maydanoz Suyu Ve Limon Kürünün Faydaları;

Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını artırır.Vücudumuzdaki ödemin atılmasında yardımcı olur.Sivilcelerin çıkmasını önleyici etkisi vardır.
Maydanoz Suyu Kürü Yapılışı için Gerekli Malzemeler;

–   15-16 adet maydanoz

–  1 adet limon

–  1 bardak su

Maydanoz Suyu  Ve Limon Kürü Nasıl Yapılır?

Kürün yapılışı çok basittir. Sabah kalktığınızda blender’a belirtilen miktar kadar maydanozu atın üstüne 1 tane limonun suyunu iyice sıkın, son olarak da üzerine 1 bardak su ekleyin. Malzemelerimizi blender yardımıyla karıştırarak yemyeşil bir su elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz maydanoz suyunu sabahları kahvaltıdan 15 dk önce aç karnına içilir. Bu kür düzenli olarak ara vermeden 15 gün boyunca uygulanır. Ayrıca maydanoz kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

 


ETİKETLER