• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Makyaj Hileleri İle Gençleşmeye Ne Dersiniz?

Makyaj Hileleri İle Gençleşmeye Ne Dersiniz?
  • 1

Makyaj Hileleri İle Gençleşmeye Ne Dersiniz?MAKYAJ HİLELERİ İLE GENÇLEŞMEYE NE DERSİNİZ?   

Kadınlar olarak kaç yaşında olursak olalım her daim genç görünmeye ihtiyaç duyarız. Genç olmak, dinamik olmak bize her zaman mutluluk verir. İşte böyle zamanlarda makyaj tüyolarını bilirsek ve başarıyla uygularsak günümüzü kurtarabiliriz. Bunun için sizlere birkaç önerimiz var.

Mimik Çizgilerine Veda : Burnunuzdan ağız kenarına inen parantez şeklinde mimik çizgilerini cildinizden bir ton açık kapatıcı ile çizginin altındaki gölgeye uygularsanız 10 yaş geriye gitmeniz mümkün olabilir.

Kaz Ayakları : Aydınlatıcı bir kremi göz altlarınıza uygularsanız kaz ayağı görüntüsünden kurtulmuş olursunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, kremi tüm göz çevrenize sürmemek.

Çene : Çenenizin altına, cildinizden iki ton daha koyu fondöten veya mat bronzlaştırıcı uygulayıp ışık oyunu yapın. Bir fırça yardımıyla bu ürünü boynunuza doğru yaymak sizi yaşlılık izlerinden kurtarır.

Kaşlar :  Yüksek ve dolgun kaşlar, yaşınız kaç olursa olsun sizi daima daha genç gösterir.


ETİKETLER