• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Lazerlipo İle Bacak İnceltme

Lazerlipo İle Bacak İnceltme
  • 1

Lazerlipo İle Bacak İnceltmeLAZERLİPO İLE BACAK İNCELTME
Kadınlar için ciddi bir fiziki sorun haline gelen kalın bacakları inceltmek mümkün.Her kadın etek giymeyi veya pantolonlarla bacak kalınlığını kamufle etmemeden rahat giyinmeyi ister.
Lazerlipo veya liposuction tekniğini biraz açmak istersek;Bacağı şekillendirmek fazla olan yerlerden alıp eksik olan yerlere vererek bacak estetiğini sağlamaktır. Genel olarak fazla yağ dokusuna bağlı kalın bacak sorunları çok daha yaygındır. Bu durumlarda liposuction veya lazerlipo ile ayak bileği ve diz altı kalınlıkları inceltilebilir. Bacak estetik operasyonları, yapılacak işleme bağlı olarak lokal veya genel anestezi altında yapılabiliyor.
Bacaklarda yağlanma daha çok diz ve uyluk içlerinde görülmektedir.Diz çevresine ve ayak bileği ince kanüller ile inceltilerek liposuction ile elde edilen yağlar eksik yerlere verilir.Uygulama bir lazer uygulamasıdır.Genellikle uygulamadan sonra hasta evine dönebilir.Yaklaşık bir hafta hastanın fazla ayakta kalmamasına bacaklarını yukarı kaldırıp bu süreyi geçirmesi tavsiye edilir.İyileştirme hızlandırıp ,dokuları desteklemek için özel bir giysi giydirilir ve lazerlipo uygulamasından sonra 3 hafta kullanılması önerilir.Hasta 1 hafta sonra normal hayatına dönebilir.


ETİKETLER