• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kullanım Koşulları

Guzellikbulvari.com sitesinde bulunan yazı, görsel, grafik, video ve benzeri hiç bir materyal doktor tavsiyesi değildir! Sitemizde yer alan yazıların tamamı, yazarlarımızın makale araştırmalarına ve kişisel deneyimlerine dayanmaktadır.

Yazılarımızı güvenilir kaynaklardan araştırmaya yüksek hassasiyet gösteriyoruz. Yine de, bir uzman kontrolünden geçmediği için içeriklerde yer alan tavsiyeleri uygularken dikkatli olunuz ve mümkünse doktorunuza danışınız!

Yüz Maskeleri

Guzellikbulvari.com sitesinde yer alan yüz, cilt ve saç maskeleri tamamen doğal malzemelerden oluşuyor olsa dahi tüm kişilerde aynı sonuçları göstermeyebilir. Özellikle, doğal ev yapımı maskelerde adı geçen besin ve malzemelerin kullanımından doğabilecek tüm alerjik veya diğer cilt ve sağlık problemlerinin sorumluluğu siteyi kullanan ziyaretçiye aittir.

Guzellikbulvari.com sitesinde adı geçen hiç bir bitkisel ürün, yağ, besin, maske veya scrub ilaç değildir ve kesinlikle tedavi amaçlı kullanılamaz. Adı geçen doğal veya doğal olmayan ürünlerin kullanımından meydana gelebilecek problemlerin sorumluluğu tamamiyle kullanan kişiye aittir.

Guzellikbulvari.com  sitesinde yer alan doğal maskeler, kişilerin etkiyi artırmak için kullanım sıklığını ve miktarını artırması veyahut alerjik durumlar neticesinde sağlık sorunlarına yol açabilir. Kişiler kullandıkları malzemelerin, vücutlarıyla olan ilişkisinde kendileri sorumludurlar. Bu gibi durumlarda guzellikbulvari.com yazarları sorumlu tutulamaz.

Cildinde yara veya iltihap bulunan kişilerin yüz maskelerini kesinlikle uygulamaması tavsiye edilir! Sivilceli ciltlerde de herhangi bir iltihap ve yara bulunmuyor dahi olsa maske uygularken çok dikkatli olunmalıdır ve kullanmadan önce doktora danışılmalıdır.

Maskelerin alerjik bir reaksiyona neden olup olmayacağını test etmek için, kürler hazırlandıktan sonra bileğinize deneme amaçlı sürüp gözlemleyiniz. Herhangi bir alerjik durumun gelişmesi halinde, söz konusu maskeyi kesinlikle uygulamayınız.

Fitness ve Egzersiz

Guzellikbulvari.com sitesinde yer alan spor ve egzersiz tavsiyeleri, yazarların kendi bilgi birikimlerinden veya araştırmalarından yola çıkarak verdikleri bilgilerdir. Bu kişiler uzman fitness veya spor antrenörleri değillerdir. Kişilerin egzersizleri uygularken, guzellikbulvari.com’ da yer alan yapılış önerilerine uymaması sonucunda karşılaşabilecekleri sağlık problemleri ve sakatlanmaların sorumluluğu tamamen kişiye aittir. Guzellikbulvari.com sorumlu tutulamaz.

Hiç bir egzersiz hareketine vücudunuzu ısıtmadan başlamamanızı tavsiye ederiz. Yaklaşık 30 dakikalık bir ısınma egzersizi yapmadan diğer hareketlere geçmek, sakatlanma riskini artırır.

Guzellikbulvari.com sitesinde yer alan egzersizleri uygulayan kişilerin, egzersizi yapmalarına engel teşkil eden herhangi bir sağlık problemine (bel sakatlığı, fıtık, kemik kırılma ve incinmeleri, doku ve lif yırtılmaları vb.) rağmen bu hareketleri uygulamaları sonucunda  ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarında tüm sorumluluk tamamen egzersizi uygulayan kişiye aittir. Guzellikbulvari.com yazarlarının egzersiz konularında genel uyarılar haricinde, kişilerde hali hazırda bulunan sayısız sağlık problemlerine dair uyarı yapabilmesi mümkün değildir. Bu egzersizler kişiye özel verilmediğinden tüm insanları kapsayıcı genel geçer bir tarif verilmesi olası ve mümkün değildir. Guzellikbulvari.com, egzersizlerin uygulanması sonucu ortaya çıkacak sakatlanmalardan sorumlu tutulamaz.

Doktorunuza Danışınız!

Guzellikbulvari.com sitesinde yer alan, herhangi bir maske, diyet veya egzersiz tavsiyesini denemeden önce doktorunuza danışmanızı önemle tavsiye ederiz. Özellikle gebe ve kronik rahatsızlıkları bulunan kişilerin, bu sitedeki içeriklerden faydalanırken MUTLAKA doktor tavsiyesi ile hareket etmesini öneriyoruz.

Bağlantı Verilen Sitelere İlişkin

Guzellikbulvari.com sitesinde; egzersiz, diyet, maske vb. tüm konularda kaynak veya içeriği destekleyici şekilde linkleri verilen sitelerin içeriği tamamen kullanıcıları ilgilendirir. Guzellikbulvari.com, bu sitelerin güvenilirliği ile ilgili hiç bir garanti vermez. Bağlantı verilen sitelerin Gizlilik Politakalarını ve Kullanım Sözleşmelerini özenle okumanızı, sizi rahatsız eden bir unsur varsa söz konusu siteyi ziyaret etmemenizi önermekteyiz. Guzellikbulvari.com, bağlantı verilen sitelerin içerğinden ve güvenilirliğinden sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkına Konu Olan İçerik

Guzellikbulvari.com sitesinde yer alan, herhangi bir şekilde telif hakkını ihlal ettiği düşünülen içerik, görsel, grafik veya video ile ilgili tüm şikayetlerinizi iletisim@guzellikbulvari.com mail adresine bildirebilirsiniz. Bu süreç avukatımız tarafından takip edilerek geri dönüş hızla yapılıp, söz konusu içerik, görsel, grafik veya video yayından kaldırılır.

Guzellikbulvari.com sitesini kullanan tüm ziyaretçiler kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.