• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Karşı Cinse Çekici Görünmek İçin Ne Renk Tercih Etmeli

  • 1

Herkesin enerjisini ortaya çıkaran bir rengi vardır. Karşı cinsteki insanlar ise bizi neşeli görmek ve her daim bakımlı olmamızı istiyor. Saç renginizden ayak tırnaklarına kadar bakımlı olan bayanlar için bugün karşı cinsi etkilemenin yollarını konuşacağız.

İlk önce size uygun, sizi canlandıran rengi bulmamız gerekiyor. Karşı cinse bu enerjinizi geçirebilmek için gözlerinin ışıl ışıl olması gerekir. Yani giyeceğiniz kıyafet, ruj, makyaj renkleri karşıda ki kişiyi etkilemek için etkili faktörler arasındadır. İlişkinize yansıtabileceğinizi renk hangisi biliyor musunuz? Karşı cinse enerjimizi geçirebileceğimiz rengi gelin birlikte seçelim.

Modayı takip ediyorsunuzdur. Yılın trendlerine uygun giyinerek süslendiniz diyelim. Fakat buluşmaya gittiğinizde karşınızda ki partner sizi beğenmeyebilir. Çünkü karşınızda ki partneriniz sizin moda diye giyinmeyi tercih ettiğiniz, kullandığınız renkleri sevmeyebilir. Bu nedenle ortak sevdiğiniz bir renk tercih etmenizde fayda olabilir.

Bazen karşınızda ki insan ile renkleriniz ve zevkleriniz ayrı olabilir. Bir tarafın bunu kabul etmesi gerekir. Bu konuda ya bayan sevdiği renkten vazgeçecek ya da erkek sizin sevdiğiniz rengi kabul edecek. Ortak alanda sevilen renkler kullanmak en iyisi olsa da bazen fikir ayrılıklarına rastlanabilir.

Karşıdaki İnsanı Etkileme

Karşıda ki insanı etkilemek için ilk önce cilt tonunuza uygun kıyafetler seçerek, onu cezbedici rengin ne olduğunu bilmek gerekir. Bu rengi üzerinizde görmek onun gözlerinin içinin parlamasına neden olacaktır. Yani size en uygun rengi seçmek için partnerinizi iyi tanımak gerekebilir. Haliyle renkler ve zevkler tartışılmaz.

Diğer bir yandan kıyafet ile uyumlu renkler seçerek makyaj yapmanız iyi olacak. Giydiğiniz kıyafeti ne boğmalı, ne de sönük bırakmalısınız. Kesinlikle uyumu yakalayın. Hatta hazırlanırken acele etmeyin. Gerekirse 1 saat önceden hazırlanın ama uyumu yakaladığınıza emin olun. Mesela muhteşem bir elbise giyindiniz ama zamanınız olmadığı için uyumsuz bir ruj kullandınız. Bu davranış sizi sönük bırakacaktır.

Gerekirse silin makyajınızı tekrar yapın. Ama uyumlu renkler kullandığınıza dikkat edin. Her daim uyumlu ve beğenilen bir partner olmak sizi canlı yapacaktır.