• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kalın Kaş Modası

  • 1

Kalın kaşlar bu yılın modası haline geldi. Kalın kaş modasına uyum sağlamak isteyen pek çok bayan farklı yöntemler ile kaşlarını kalınlaştırma yollarına gitmekte ve bu konuda özellikle kozmetik ürünleri oldukça sık kullanmaktadır. Dolgun ve kalın kaşlar ile gözlerinizi daha fazla ön plana çıkartabilir ve siz de evde uygulayacağınız yöntemler ile kalın kaş modasına uyum sağlayabilirsiniz. Likit kalemler bu konuda sizlere büyük yardım sağlayacaktır. Likit kalemleri kullanarak kaşlarınızdaki boşlukları doldurabilir ve daha sık ve daha kalın görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Unutmayın kalemin renk tonu ve kaşlarınızın renk tonunun uyumlu olması görünüm açısından büyük önem taşımakta.

Sağlıklı Kaşlara Sahip Olmanın Yolları

Kaşlarınızı kozmetik ürünler ile kalınlaştırmanın yanı sıra evde uygulayacağınız birkaç doğal yöntem ile kaşlarınızı besleyebilir ve daha sık, daha sağlıklı kaşlara sahip olabilirsiniz. Uygulayacağınız bu yöntemler kaşlarınızı beslerken aynı zamanda kaşlarınızın dökülmesini önleyebilir ve daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve dolgun kaşlara sahip olmak için öncelikle sıcak ağdadan uzak durmanızda fayda var. Bunun sebebi ise sıcak ağda kaş köklerini yakmaya sebebiyet verebilir ve bu da kaşlarınızı büyük oranda yıpratır. Bunun yanı sıra zeytinyağı, hint yağı, sarımsak yağı ve tatlı badem yağı kaşları besleyen en etkili yağlar arasında yer almakta. Her gün düzenli olarak kaşlarınıza süreceğiniz bu yağlar ve yağ bazlı nemlendiriciler daha kalın ve daha sağlıklı kaşlara sahip olma konusunda sizlere büyük faydalar sağlayacaktır. Evde uygulayacağınız kaş maskeleri ile de kaşlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Kaşlarını Almayı Bırak

Kaşlarını sürekli olarak alan kişiler için kalın kaş modası biraz uzakta duruyor. Çünkü kalın kaş modası dağınık ve alınmamış kaşlar ile bütünleşen bir moda. Eğer sen de kalın kaşlara sahip olmak istiyorsan kaşlarını almaya biraz ara vermelisin. Eğer yine de kalın kaş yapısına sahip değilsen kaş kalemlerini kullanarak kaşlarını daha belirgin bir hale getirebilirsin. Kaş kalemi seyrek olan kaşları daha dolgun gösterme konusunda sizlere büyük fayda sağlayacak ve doğal görünümü ile size ayrı bir hava katacaktır.


ETİKETLER