• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Tuz Karışımı

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Tuz Karışımı
  • 1

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Tuz KarışımıİSTENMEYEN TÜYLER İÇİN LİMON TUZ KARIŞIMI
Vücudumuzda can sıkan durumlardan biride istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüylerin bir çok alma yöntemi vardır.Sir ağda, jilet ile tıraş etmek, tüy dökücü kremler gibi ama sonuçta bir iki hafta sonra tekrardan tüyler çıkmaktadır.Tüyleri azaltıp inceltmek için limon ve tuz karışımı olan kürü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Evde uygulayabileceğiniz evde bulunan malzemelerle tüylerinizi inceltip azaltabilirsiniz.

Malzemeler
-1 adet limon
-2 çay kaşığı tuz
Limonu sıkıp içine tuzu ilave edip karıştırıyoruz.Limon tuz karışımını kullanırken önemli nokta kılların kökten alınmış olmasıdır.Kılların kökten alınması karışımın kıl köklerine giderek orayı tahriş edip kılların çıkmamasını ve azalmasını sağlamaktır. Sir ağda sonrası epilasyon sonrası uygulanabilir.Uygulama üç gün devam edilmelidir.Daha sonra tüyler gelmeye başlayıp tekrar alındığında işlem tekrar edilmelidir.
Limon ve tuz karışımı eğer ciltte çok fazla dayanılmayacak kadar yanma ve tahriş yaparsa derhal su ile yıkanmalıdır.Kol bacak koltuk altı bikini bölgesine uygulayabilirsiniz.Hassas bölgelerde 20 dk kadar bekletilmeli diğer derisi kalın bölgelerde 1 -2 saat beklemelidir.


ETİKETLER