• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İktidar Hapı Ne İşe Yarar?

  • 1

İktidar hapı genel olarak ilişki esnasında erkeklerin sertleşme sorununu ortadan kaldırmak için kullanılır. İktidar hapı nasıl kullanılır? İktidar hapı hakkında bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İktidar hapı ilişki esnasında sertleşme ve iktidar sorunu yaşayanlar için kullanılmaktadır. Bazı erkekler normal şekilde erekte olamayıp, destek alarak ilişkiye girmek zorunda kalabilir.

Erkeklerin normal yollarla sertleşme olmaması durumuna iktidarsızlık denilmektedir. Bu durumu tedavi olarak gerçekleştirenler vardır. Sertleşme problemi ile birlikte erekte sorunu da ortaya çıkması kaçınılmaz olur. Özellikle de ileri yaşlarda olan erkekler bu tarz problemleri daha çok yaşar. Durum böyle olunca daha iyi bir ilişki için iktidar hapından deste alma gereksinimi duyarlar.

İlişkide Pasif Kalmayın

İlişki esnasında bazen erkekler için her şey yolunda gitmeyebilir. Kendinizi yetersiz görmekten kaçının ve destek almaktan korkmayın. Aksi durumda karşınızda ki partneriniz tatmin olmaması durumundan sıkılabilir.

Her erkek iktidar hapı kullanmayı kabullenemez. Kendi gururuna yediremez. Fakat zamanımızda çeşitli faktörlerden dolayı iktidar sorunu artmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırabilecek iktidar hapı günümüzde birçok erkek kullanıyor. Tabi bu ilacı da bilinçli bir şekilde kullanmakta fayda var. Aksi durumda kalp krizi, kalp yetmezliği ve ritim bozukluğu nedenlerinden dolayı yaşamını yitirende çok oluyor.

Kullanım talimatlarını doğru bir şekilde yerine getirerek gerekli dozajda hap alınmalıdır. Böylece daha sağlıklı bir ilişki yaşamanız mümkün olacaktır.

İktidar Hapı Zararlı Mı?

Uzmanlar tarafından iktidar hapının zararlı olduğu hakkında şu ana kadar bir açıklama yapılmadı. Fakat bilinçsiz ve fazla dozajda kullanımın zararlı olduğu her zaman vurgulanmaktadır.

Aşırı dozda ilaç kullanımı erkeklerin idrar yaparken dahi sorun yaşamalarına neden olduğunu biliyor muydunuz? Diğer bir yandan ilişki yaşanmadan boşaltım yapmak zorunda kalırsanız sizin için pek sağlıklı zaman geçirmenize neden olmayacaktır.

İktidar Hapı Kimler Kullanamaz

İktidar hapını kullanma işleminden önce doktorunuza başvurmanızda fayda var. Aşağıda ki rahatsızlıklar nedeni ile iktidar hapı kullanmak zararlı olabilir.

  • Kalp hastalığı olanlar
  • Yüksek veya düşük tansiyon hastaları
  • İnme yaşayanlar
  • Retina problemleri yaşayanlar
  • Orak hücreli anemi problemi yaşayanlar kullanamaz.

ETİKETLER