• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hızlı Yağ Yaktıran Fitness Programı

  • 1

Herkesin her gün kardiyo çalışmak için bir saati yoktur. En kısa zamanda maksimum kalori yakmak için tasarlanmış bu kısa, yoğun antrenmanlarla kaslarınızı hızlı bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Hayat bazen yoğunlaşır ve egzersiz her zaman mümkün olmaz. Bu hızlı tempolu devreler, zamanınızı en üst düzeye çıkarmak, yağ yakmak ve spor salonuna yaptığınız seyahatten en iyi şekilde yararlanmanız için harika bir yoldur.

Son Zamanların Trend Fitness Programı HIIT

Yüksek yoğunluklu interval antrenmanı (HIIT) ve ağırlıkları bir araya getiren bir bacak antrenmanı ile enerjiyi dışarı çıkarır. HIIT, antrenmanınız için kalp atış hızınızı artırır. Sadece yağ yakmakla kalmaz, standart istikrarlı durumu kas inşa etmeye yardımcı olan patlayıcı hareketlere dönüştürerek kardiyoyu üst seviye kadar hareket ettirir. İşte bacak çalışmanıza yardımcı olacak bir egzersiz. Bu egzersizler dört bölgeyi hedefleyecektir. En iyi kısım? HIIT, antrenman bittikten sonra uzun süre kalori yakmanızı sağlar. Bu, saatte 20 dakikalık bir egzersiz olabilir, ancak gücün, boyutun ve hızın gerçek faydaları çok daha uzun sürecek. Bu program ellerin önde birleştirilerek squat pozisyonunda zıplamayı, dumble kullanarak bacakların sırayla öne ve arkaya hareket ettirilmesiyle ve ip atlama seanslarını içerir.

Göğüs Egzersizleri Ve Yağ Yakma

En düşük antrenman süresinden en iyi şekilde yararlanmak için, izolasyonlu göğüs egzersizlerini yüksek yoğunluklu kardiyo ile birleştirir. Dayanıklılık egzersizleri arasında ip atlama, bench press gibi hareketler vardır kalp atış hızınızı yükseltir ve daha fazla kalori yakar. Bedenin üst kısmında yağ yakmayı hedefleyen bu programda yine ip atlama seansından sonra bench press, mekik gibi hareketler bulunur. Bu hareketler 20 ila 40 set arasında değişebilir. Dayanma gücünüze göre artırabilirsiniz. Her set arasında 1 dakika boyunca ip atlama yapılmalıdır. Bu kalp atışınızı hızlandıracak ve daha fazla yağ yakmanızı kolaylaştıracaktır. Egzersizinin her segmenti, 20 saniye yüksek yoğunluklu kardiyoyu, ardından 10 saniye dinlenmeyi ve 20 saniye yüksek yoğunluklu mukavemet hareketleri ve ardından 10 saniyelik dinlenmeyi gerektirir. Bu egzersiz yağ yakar ve kas oluşturur.