• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hakkımızda

Hayranlık uyandıran ve beğenilen niteliğe Güzellik; bireyin ruhen ve bedenen iyi durumda olmasına ise sağlık diyoruz.

GüzellikBulvarı, sağlık ve güzellik dengesini gözetip, en yararlı ve fayda sağlayan güzellik konulu içerikleri, sağlık filtresinden geçirerek değerli ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Sitede yüz, saç ve cilt güzelliğiyle ilgili bakım ipuçları ve maskelerin yanı sıra beslenme ipuçları, faydalı yiyecekler hakkında bilgiler, egzersiz ve fitness programları da bulunuyor. Cilt, yüz, saç ve vücut güzelliğini artırıp korumaya ve sağlıklı bir yaşam düzeni oluşturmaya yardımcı sayısız konu, ipuçları ve tavsiyeler içeren GüzellikBulvarı, her gün etkileşimde olmak isteyeceğiniz bir güzellik ve sağlıklı yaşam portalı.

GüzellikBulvarı ekibi, tüm yazılarını araştırmalarla destekleyerek oluşturmaya gayret gösteriyor. Özellikle ev yapımı doğal maske tarifleri için; içerisinde kullanılan her malzemenin cilde sağladığı faydalar ve dikkat edilmesi gerekilen noktalar özenle araştırılarak maske konusu içerisinde belirtiliyor. Egzersiz ve beslenme konuları da bilhassa siteye aktarılmadan önce, söz konusu alanda kendini kanıtlamış uzmanların tavsiyeleri ve önerileri araştırılarak düzenlenip, en rafine hale getirilmeye çalışılıyor.

Ziyaretçilerimizin gün içerisinde sık sık ziyaret etmek isteyecekleri, aktif, uzman bilgi ve ipuçları ile çevrili bir güzellik portalı oluşturma çabası içerisindeyiz. Bu çaba sizin ilginizle her geçen gün artarak büyüyor. Değerli ziyaretçilerimize GüzellikBulvarı’nda daha iyi bir deneyim yaşatmak için çok çalışıyor ve araştırıyoruz. Bizi desteklediğiniz için sonsuz teşekkürler!

Sağlık ve Güzellikle Kalın!

Tüm Ziyaretçilerimize Sitemizi Kullanmadan Önce Mutlaka Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasını okumasını tavsiye ederiz.