• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göbek Çevresini Eriten Kür Tarifi

  • 1

Yaza fit girmek isteyenler için sizlere bugün muhteşem bir kür tarifi vereceğiz. Bu kür sayesinde kısa sürede göbek bölgesinde ki yağlarınız eriyecek. Soda, limon, ayran üçlüsü sayesinde istenilen görünüme kavuşmaya hazır olun. Peki, kür nasıl hazırlanır? Göbek yağlarını eritmek için işe yarıyor mu?

Göbek eritmek hemen hemen istediğimiz fakat kolay başaramadığımız sorunlardan biridir. Yaza ayına fit girmek isteyenler, göbek yağlarından şikayetçi olanlar artık üzülmeyin. Bu kür sayesinde kısa süre içinde göbek yağlarınızdan kurtulmak mümkün olacak. Evde göbek eriten kür hazırlamak için günlük kullandığınız ürünler yeterli olacak. Maliyeti uygun kür sayesinde sizde kilo verme imkanına sahip olabilirsiniz.

Soda, ayran, limon kürü sayesinde kısa sürede istenilen görünüme kavuşabilirsiniz. 2 hafta düzenli olarak tüketeceğiniz kür göbek yağlarınızdan kurtulmaya yardımcı olacak.

Malzemeler;

  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • Yarım limon
  • 1 şişe maden suyu

Yapılışı;

Yarım limon sıkılarak yoğurdun üzerine ilave edilir. Maden suyu kabaracağı için üzerine yavaş yavaş ilave edin. Aslen ortaya şahane bir ayran çıkacak. Bunu tüketmelisiniz.

Hazırlanan karışım kahvaltıda ve gece yatmadan önce tüketilmesi gerekiyor. Metabolizmayı hızlandıran bu karışım hem içinizi ferahlatacak hem de kilo vermenize yardımcı olacak.

Soda, Limon, Ayran Kürü Faydaları

  • Maden suyu mineraller açısından zengin bir içecektir. Yemeklerden sonra hazmın kolaylaşması için tüketiriz. Bunu kür olarak içtiğimizde ise metabolizmayı da hızlandırarak zayıflamamıza yardımcı olur.
  • Yoğurda gelince, zaten diyet listelerinin içinde sık sık tükettiğimiz bir besindir. Aynı zamanda tok tutarak acıkmamızı önler.
  • Limon çeşitli yerlerde kullandığımız bir besin kaynağıdır. İçeriğinde C vitamini bulunur. Bu sayede enerji deposu diyebiliriz. Aynı zamanda vücutta ki toplanan yağların erimesine yardımcı olur. Yağlanmayı önleyerek yağ yakmaya yardımcı olur.

Soda, Ayran, Limon Kürü İşe Yarar Mı?

Yağ yakmaya yardımcı kür sayesinde kısa sürede yağlarınızdan kurtulmanız mümkün olacak. Fakat bunu düzenli bir şekilde tüketmeniz gerekir. Soda, ayran, limon sayesinde sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Hem de herkesin evinde bulunan malzemeler olduğu için bulmakta sıkıntı çekmezsiniz.