• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Fransız Manikürü Örnekleri

  • 1

Fransız ya da Paris her zaman moda devriminin ön çizgisiyle ilişkili bir terimdir. Fransız manikür tırnak sanatı sektöründe uzun zamandır popüler olmuştur. Birçok kadın yıllar boyunca, tanıdık ve klasik Fransız manikürü stiline düşkün oldular. Günümüzde çeşitli Fransız manikürü modelleri var. İşte birkaç trend örnek; Tabana açık pembe kullanılır, tırnaklar beyaz ve ince uçludur. Diğer tırnaklar göze hoş gelen beyaz ve siyah çiçek desenleriyle vurgulanır. Pembe cila ve krem ​​içinde kalın uçlu tırnaklar, siyah ve deniz yeşili kombinasyonunda tatlı ve sade bir çiçek tasarımı ile vurgulanır veya açık pembe taban kaplaması kullanır ve beyaz cila ile uç kısımlar boyanır. Tırnaklar daha sonra bir ürpertici etki için sevimli küçük beyaz yaylarla doldurulur. Glitter Fransız manikürü çok moda, efekti tamamlamak için bir taban olarak açık bir renk ve uç kısımlarında glitter bir oje kullanarak ışıltılı bir maniküre sahip olabilirsiniz. Diğer tırnakların tamamı ışıltılı ojeyle kaplı olabilir, farklı duracaktır. Nude tabanlı ve siyah Fransız uçlu Fransız manikürü kombinasyon ise dünya çapında çok trend. Nude renklere dayanan tırnaklar daha sonra siyah cila ile uç kısımları tamamlanır. Ek siyah puantiyeli aksanlar diğer nude tırnakların üzerine mat nude olarak kaplanır.

Fransız Manikürü Şık Ve Avantajlıdır

Fransız manikürü giydiğiniz her şeyle uyum sağlar. Çok yönlüdür, bu yüzden bayanlar iki hafta içinde tırnak stillerini değiştirmek zorunda kalmadan dolaşabilirler. Fransız manikürünün en popüler tonları arasında nude, krem, pembe ve bej bulunur ve bunlar uç kısımlarda saf beyaz bir renk ile kaplanır. Tasarım, uzaktan bile basit, güzel, zarif ve zahmetsiz görünüyor.

Fransız Manikürü Nasıl Uygulanır

İlk adım her zaman tırnaklarınızı ovarak temizlemektir, eğer bir önceki ojeniz varsa oje çıkarıcıyı temizlediğinden emin olun. Bunu yaptıktan sonra korumak için tırnaklarınızda açık bir katla başlayın. Daha sonra tırnak uçlarınız için tercih ettiğiniz renkleri temel renk olarak eklemeye devam edebilirsiniz. Merkezden ve iki yana doğru üç vuruş yapın; bir kat daha fazladır. Oje kurudukça, çizgiler yavaş yavaş kaybolacaktır.