• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Festival Saç Modelleri

  • 1

Etnik, doğal ve bohem çizgilere sahip olmak istiyorsanız festival saç modellerimize göz atabilir ve çevrenizdeki tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte festival ve eğlence aktivitelerine uygun giyim ve saç kombinleri de önemli bir noktaya gelmektedir. Özellikle, kadınların festival stilleri konusundaki tercihlerinin son derece titiz olması gerekmektedir. Çiçek taçları ya da bohem örgülerin yanı sıra çeşitli seçeneklerin bulunduğunu da hatırlatmamız gerekiyor.

Saç aksesuarları olarak fularlar ve badanalar kullanabileceğinizi bilmeli ve güneş faktörünü es geçmemelisiniz. Sıcak havalarda hasır şapkaların hem sağlığınız hem de tarzınız açısından son derece önemlidir. Renk uyumu ve elbise seçimlerinizin saç kombinlerinizle olan uyumu sizin stilinizi ön plana çıkaracak olan etkendir. Bu sebeple, hızlı ve aceleci kararlardan kaçınmalı ve festival kadın saç modeli olarak birçok fikre açık olmalısınız.

Renkli Bir Stil; Crop Top

Dinamik ve renkli bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, pullu crop toplar ya da günümüz trend anlayışındaki parlak tayt seçeneklerine yönelebilirsiniz. Saç stilinizin de aynı oranda olması ekstra bir parıltı kazandıracaktır. Renkli saç spreyleri ve saç uçlarına uygulanacak hassas boya dokunuşları da havalı bir görünüm yaratacaktır. Doğal ve kaliteli saç şampuanlarının vücut sağlığınız açısından önemini aklınızdan çıkarmamalı ve bu konuya titizlikle yaklaşmalısınız.

İkili Topuz Saç Ve Elbise Uyumu

Mini elbiselerin kadınlar için olmazsa olmazlar arasında yer alması sebebiyle hem festival uyumlu hem de festival saç modelleri arasında adından sıklıkla söz ettiren ikili topuz birlikteliği eşsiz bir görünüm yaratacaktır. Açık hava festivallerinde saç spreyi kullanabilir ve renk açıcı ile de destekleyebilirsiniz.

Eğlencenizi en rahat şekilde yaşayabilmek ve saçlarınızla ferah bir doygunluğa ulaşabilmek istiyorsanız, ikili topuz modelini şiddetle öneriyoruz. Saçlarınızın dip ya da üst kısımlarına da ufak dokunuşlar yaparak yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bu modelin mini etekle uyumunu da hafızanızın bir köşesine yazmalı ve ortaya koyacağınız kombinle büyük bir heyecan dalgası yaratmalısınız. Elbise ve saç uyumunuz da tamamlandığına göre festival ve eğlencenin tadını çıkarabilir ve eşsiz hatıralar defterinize unutulmaz düşler çizebilirsiniz.