• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Festival Renklerini Saç Rengine Taşımak

  • 1

İnsan hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan festivaller, eğlence kültürünün ruhsal artısı olmasının yanı sıra renkli anılar getirmesiyle de birçok insan için son derece önemlidir. Bu sebeple, festival renklerini saç rengine taşımak büyük bir zevk kaynağı olacaktır. Bu yazımızda sizlere renk önerilerinde bulunacak ve festivalin tüm coşkusunu saçlarınızla yansıtmanız için elimizden geleni yapacağız. Festivalde dikkat çekmek ve göz doldurmak istiyorsanız bu saç modellerini incelemeli ve size en çok yakışacak seçeneği tercih etmelisiniz.

Renkli Örgü Ve Pembe Ombre Modeli

Colorista Spray modelinin yoğun ilgi gördüğünü belirtmemiz gerekiyor. Bu modelin yapımı ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa inceleyebilir ve saçlarınızla etrafınıza ışık saçabilirsiniz. Saç uçlarının pembe rengindeki tonlarının eklentisi ile oluşacak bu model, Hot Pink tonunun saçınızın ön tarafına eklenmesiyle güzel bir birliktelik ortaya çıkacaktır. Mint ve Pastel Blue tonlarını da öndeki saçlara ilave edebilir ve örgü şeklinde arka tarafta birleştirebilirsiniz. Festival saç rengi seçeneklerini çoğaltabilir ve bu modelden yararlanabilirsiniz.

Örgülü Lila Modeli

Pastel tonlarına sempatiniz var ise, lila modeli tam size göre! Saçlarınızın boy ve uçlarına bu modeli uygulayabilir ve farklı modellerle birliktelik sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı kılçık örgü adı verilen bir yöntemle birleştirebilir ve festival ruhunu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Turkuaz Ombre Modeli

Göz alıcı renklerden birisi olan turkuaz ile etrafınızı büyülemeye ne dersiniz? Loreal Paris Colorista ile birlikte bu turkuaz ombre modelini deneyimleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ise; Saçınızın sadece üst kısmı olacak şekilde Colorista Washout tonlarını serpiştirmek ve kaliteli bir şekillendirici köpük yardımıyla dağınık bir sonuca erişmek. Festival saç modelleri arasında, pratik ve kolay olması sebebiyle tercih edilen modellerden birisidir.

Şeftali Tonlarında Modeller

Eskimeyen bir trend olan şeftali tonları, festival coşkusunu direkt olarak yansıtan renkler arasında sayılmaktadır. Colorista Washout Peach ile şeftali tonlarını deneyimleyebilir ve eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mavi Tonlarında Modeller

Festival akla gelince mavi tonlarını es geçmek olmaz herhalde! Torquoise ve Colorista Washout İndigo tonları mavi saçlarla hayranlık uyandırıcı bir görünüm sunmaktadır. Kendinize yakışır bir Festival saçı modeli seçebilir ve mavi tonlardan yararlanabilirsiniz.