• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Evlilikte Aşk Yenileme Teknikleri

  • 1

Uzun yıllardır birbirine aşık olan iki insan olabilirsiniz. Ya da görücü usulü evlenip birbirinize deliler gibi bağlanmış olabilirsiniz. Günümüzde evlilik sorunları çözülmediği için ayrılan çok sayıda çift bulunmakta. Bu ayrılık sonucunda babasız annesiz kalmak zorunda olan çocuklar ve sürekli acı çeken bireyler ortaya çıkıyor. Toplum sağlığı ve hayatınızın daha sağlıklı olmasını düşünüyorsanız evliliğinizde olan sorunları çözmeniz gerekiyor. Bu şekilde evliliğinizi devam ettirebilir ve birbirinize olan sevginizi daha kuvvetli bağlarla oluşturabilirsiniz.

Kendinizden Zaman Zaman Fedakarlık Yapmalısınız

Geçimsizliğin en önemli sebeplerinden olan ego günümüzde çok sayıda evliğin bitmesine neden oluyor. Zaman zaman egonuzu bir kenara bırakıp karşınızdaki insanın hayatınızı devam ettirmek zorunda olduğunuz bir insan olduğunu unutmayın. Aynı zamanda eğer yalnız değilseniz vereceğiniz kararın çocuklarınızı ne boyutta etkileyebileceğini de unutmayın. Genel olarak bakıldığında suç işleme oranının yüksek olduğu kitlenin çocukluğunda anne babasının ayrı olduğunu görebiliyoruz. Bir insanı idare etmek ne kadar zor olabilir ki. Belki de siz bir adım attığınızda eşiniz size iki adım atacak denemeden kim bilebilir ki? Sizlerin merak ettiği bir başka soru ise evliliği neler bitiriyor eğer eşinizin sevmediği monoton bir hayatı ona yaşatırsanız ayrılığın çok kolay olabileceğini bilmelisiniz. Eşiniz hayatında eksik olan heyecanı dışarda arayacak ve bu durumdan siz de hoşnut olmayacaksınız.

Aşk Basittir Sadece Biraz Emek

Evliliklerde bir başka sorun olarak gösterebileceğimiz bir durum da kıskançlıktır. Eşinizi sürekli kıskanmanız onu sizden büyük oranda soyutlayabilir. Tabi ki kıskanç insanlar eşlerini çok sevdiği için bu duyguyu yaşıyor ancak bu duyguyu bastırmak çok da zor olmasa gerek. Bazen taklit yapmalısınız kıskanmıyormuş gibi ona güvendiğinizi belli etmelisiniz. Bu gibi durumda onun gurunun okşandığını ve size karşı tavırlarının nasıl değiştiğini görebilirsiniz. Eğer evliliğinizin sallantıda olduğunu düşünüyorsanız ve çocuğunuz yoksa kesinlikle evlilikte çocuk yapmanız eşinizle bağınızı kuvvetlendirecektir. Bu günlerde çok basit sorunlar yüzünden biten evlilikleri anlatmaya kalksak sayfalarca hikaye ortaya çıkar. Evliliğinize ve eşinize sahip çıkın çünkü geleceğinizin temellerini oluşturan unsurlardan biri de evliliktir.