• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Davranışlar

  • 1

Kadınların yaptığı bazı hareketler erkekler tarafından yadırganarak, pek hoşa gitmeyebilir. Hatta bu nedenle partnerinizi kendinizden uzaklaştırabilir, ayrılığa neden olabilirsiniz. Ama bazen öyle bir hareket edersiniz ki, onun kalbinde taht kurmanıza yardımcı olur. Erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışlar değişiklik gösterebilir. Tabi bu sevgilinizin kişiliğine ve fikirlerine bağlı bir durumdur. Herkesin üzerinde aynı tepkiyi yaratmayacağı için dikkat edin. Maddeler halinde gelin bunları inceleyelim.

Kahkaha Atmak

Yüksek sesle gülmek bazen sizi gülünç duruma düşürebilir. Fakat bazı durumlarda partnerinizin hoşuna giden bir davranıştır. Bazen ise sadece bir gülümseme erkek arkadaşınızın hoşuna giden davranışlar arasındadır.

Düşünürken ve Konuşurken Dudak Isırmak

Düşünürken ve konuşurken dudak ısırmak bayanın utangaç ve çekingen kişiliğini ortaya çıkarır. Bu durum karşınızda ki kişiden saklamanız gereken bir durum değil aksine hoşuna gidecek bir davranış olabilir.

Konuşurken Kızarmak

Konuşurken kızarmakta biraz önce bahsettiğimiz gibi dudak ısırmada ki belirtiler yüzündendir. Utangaç yönünüzü siz belli etmeseniz de yüzünüz sizi açığa çıkarır. Özellikle de sevdiğiniz kişiye bakarken kızarmanız, sizin utandığınızı belli eder. Bu da erkeklerin hoşuna giden bir davranıştır. Bu durum sizi erkek arkadaşınızın gözünde daha çekici hale getirebilir.

Tatlıyı Sevmeniz ve Düşkünlüğünüz

Erkekler genel olarak tatlıyı sever. Karşısında ki kişinin de kendi gibi tatlıyı sevmesini isteyebilir. Kek, dondurma, çikolata gibi masum tatlıları sevmeniz sevgiliniz gözünde sizi sevimli hale getirebilir.

Şarkı Söylemek

Şarkı söylemek ve mırıldanmak karşınızda ki kişinin hoşuna gidebilir. Fakat buda göreceli bir kavramdır. Partneriniz oldukça ciddi ve ağır bir yapıya sahipse hoşlanmaya bilir. Fakat erkekler mutlu ve mutlu etmeyi seven kızları çekici bulur. Aynı zamanda şarkı sözleri ile içinizden geçenleri dile getirebilirsiniz.

Burun Buruşturmak

Sinirlendiğinizde ve bir şeyleri istemediğinizde burun buruşturmak ortamı daha neşeli hale getirebilir. Hatta bayanların bazı mimikleri erkeklerin ilgisini çeker ve aklına kazınır. Erkekler bu anlamda mimik kullanan bayanlardan hoşlanır.

Sizde sevgilinizin neyden hoşlandığını tespit ederek ona bu yanlarınızı göstermekten korkmamalısınız. Aksine onun yanında doğal olmanız sevgisini kat ve kat artıracaktır.