• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkeklerin Kadınlarda Hoşuna Giden Tuhaf Davranışlar

  • 1

Çoğu erkek kadınların bazı tuhaf davranış ve tarzlarından hoşnut olabiliyor. Hatta bunu kendilerine saklamayı tercih ediyor. Bu davranışların asıl nedenleri araştırıldı sizlere bu konu hakkında bilgi vermek istedik. Gelin birlikte erkekler kadınlarda ki hangi tuhaf davranışlardan hoşlanıyor bir göz atalım.

Bazen erkekler kadınların bir mimiğinden, hareketinden, davranışından ve giyim kuşamından hoşlanır. Ama genelde bunu kendine saklamayı tercih eder. Karşı tarafa söylemez. Gizliden gizliye hoşlandığı bu davranışları sizler için araştırdık. Kadınlarda hoşa giden davranışlar neler gelin birlikte bakalım.

Gözlüklü Kadınlar

Nedeni tam olarak belirlenemese de kadınlara gözlüğü çok yakıştırıyorlar. Erkekler gözlüklü kadınları seviyor ve çekici buluyor.

Gözlüklü kadınlara daha fazla ilgi duyarak ilgilendikleri saptanmıştır.

Kamuflaj Kıyafetler

Son zamanlarda kamuflaj kıyafetler oldukça trend hale geldi. Durum böyle olunca tarzı ve stiline uyan bayanlar kamuflaj kıyafetler giyinmeyi tercih ediyor. Erkeklerin diğer bir hoşuna giden davranışlardan biri de kamuflaj diyebiliriz. Bayanların kamuflaj kıyafet giyinmeleri erkeklerin hoşuna gidiyor.

Dağınık Takılmak

Bayanlar bazen kendini salmış bir şekilde gezebiliyor. Hatta tatlı bir görünüm de elde etmiş oluyorlar. Daha çok sadeliğe yakın olan bu tarz erkeklerin hoşuna gidiyor. Erkekler için saatlerce zaman harcayan bayanlardansa dağınık bayanlardan hoşlanıyorlar.

Makyaj Yaparken İzlemek

Bayanlar makyaj yaparken şekilden şekle girer. Her kadının kendine has bir makyaj yapma tarzı vardır. Güzelleşmeye adım adım gidilen bu yolu da erkekler oldukça sempatik buluyor. Hatta izlemekten hoşlanıyorlar.

Aksanlı Konuşma Tarzı

Her yörenin kendine has aksanı, konuşma tarzı vardır. Bayanlar genelde kibar olmak için bu aksanı saklar. Ama erkekler aksanlı konuşan bayanlardan hoşlanıyor. Aşırıya kaçmadan erkeklerin yanında aksanlı konuşabilirsiniz.

Vücut Çatlakları

Genelde vücut çatlaklarını saklamaya çalışırız. Hatta tedavi etmek için birçok yöntem deneriz. Ama artık bu çatlakları saklamamıza gerek kalmadı. Erkekler çatlakları olan bayanlardan hoşlanıyor.

Korku

Her bireyin korktuğu, ürktüğü bir şeyler vardır. Erkeklerin bayanlarda hoşlandığı tuhaf durumlardan bir tanesi de bayanların korkması. Korktukları zaman daha şirin ve doğal olduklarına dair söylemleri bulunuyor.