• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkeklerin Dikkatini Çeken Özellikler

  • 1

Erkeklerin genellikle bayanlar tarafından detaylara önem vermeyen bir kişilik olarak görünse de erkeklerin bayanlarda dikkat etmiş olduğu özellikler ve detaylar bulunmaktadır. Erkeklerde aslında bu konuda bayanlardan daha dikkatlidir ve detaycı düşünürler fakat bu düşüncelerini çoğu kez dışarıya yansıtmazlar ve bu sebepten dolayı da dikkatsiz olarak görünürler.

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Önem Verdiği Fiziksel Özellikler

Erkekler genel olarak karşısındaki bayanın bakımlı ve güzel olmasına önem gösterir. Erkekleri etkilemenin en etkili yöntemlerinden biri kokudur. Teninize uygun doğru parfüm seçimi ile bir erkeği kolay bir şekilde baştan çıkarmanız mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bakımlı olmanız ve saçlarınıza özen göstermeniz de karşı cinsi etkilemeniz konusunda büyük fayda sağlar. Erkekler bayanlarda saçlara ve saç bakımına dikkat ederler. Her ne kadar belli etmeseler de saçlarınızın bakımlı olup olmadığı ve saçınızda yapmış olduğunuz en ufak değişiklikler erkekler tarafından fark edilir.

Genel olarak karşısındaki bayanın temiz ve bakımlı olmasını isteyen erkekler giyim tarzına da oldukça dikkat eder. Erkeklerin pek çoğu ilişkilerinde eşlerini kısıtlamakta ve giyim tarzlarına karışmaktadır. Kıskanç bir erkek arkadaşınız var ise dekolte tercihi yerine vücudunuza uyan ve hoş görünen kıyafetleri tercih etmeniz onun çok daha fazla hoşuna gidecektir. En önemli püf nokta ise karşılıklı ilişkilerde konuşmanıza dikkat etmeniz gerekir. Özellikle yeni tanışıyorsanız kesinlikle ağzınızdan küfür kaçırmayın. Erkekler bayanların ağzına küfürlü kelimeleri yakıştıramaz ve sürekli küfürlü kelime kullanan bayanlar belli bir süre sonra erkeğe itici gelmeye başlar.

İlk Buluşmada Erkekler Neye Dikkat Eder?

Erkekler ilk buluşmalarında genel olarak bayanların yüzüne bakmakta ve göz teması kurmaktadır. Tam da bu aşamada yapmanız gereken şey güler yüzlü olmak. Bunun yanı sıra ilk buluşmada tercih edilmekte olan kıyafetler de erkeklerin dikkatleri üzerinde büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden ilk buluşmada kişiliğinizi yansıtacak kıyafetler tercih etmeye özen gösterin. Bayanların giyim tarzı erkeklerin ilk buluşmada en çok dikkat ettiği detaylar arasında yer almaktadır. Saç, makyaj ve giyim tarzınız ile ilk buluşmada tarzınızı kolayca yansıtabilirsiniz.