• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkekler Evleneceği Kadından Ne Bekliyor?

  • 1

Evlilik hayali kuran çiftlerin bir birlerin bazı beklentileri olabilir. Bunları olmasını istediği düşünceleri, davranışları, tarzı vs. gibi birçok şekilde sıralanabilir. Peki, erkekler evleneceği kadından ne bekler? Evlenmek için hayal kuran bir erkeğin karşısında ki partnerinden beklentileri nelerdir?

Erkeklerin geneli bazı belirgin özelliklere sahip olup, genelde bayanlarda da belirgin özelliklere sahip olmasını isterler. Anlatmak istediğimizi biraz daha açmak istersek; söylediği şeyleri dolandırmadan söylemesini, kendilerini açık ifade etmelerini, yaşadıkları duyguları içine atmadan söylemelerini, az ve öz konuşmalarını, fiziksel olarak kibar ama as yapısı olarak kuvvetli olmalarını, cinsellik hayatının farkında olan ve hayatı doludizgin yaşayan bayanlar tercih ederler.

Özellikle erkekler cinsel hayatlarının daha iyi geçebilmesi adına karşısında ki bayanın cinselliğin farkında olmasını ve bu konuda girişken olmasından hoşlanırlar.

Bazı durumlar erkekten erkeğe değişse de genel olarak istek ve arzular aynıdır. Her zaman karikatürlere ve küçük videolara konu olan bayanların çok konuşması erkeklerin en sıkıldığı davranışlar arasındadır.

Huzur ve İyi Niyet

Erkeklerin evleneceği kadında aradıkları ilk özellik iyi niyet ve huzurdur. Erkek o bayanın yanında iken kendini huzurlu hissedip, tüm dünyayı unutmalıdır.

Açıklama gereksinimi duyarsak erkek kadın tarafından baskı ve sorgulanmaktan pek hoşlanmaz. Fakat belli başlı şeylerde konuşmayı, sohbet etmeyi sever. Bu her erkeğe göre değişkenlik gösterir ve erkeğin içinde ki bu sohbet konusunu sizin çıkarmanız gerekir.

Bağımsız Kararlılık

Bu genel erkeklerin istediği özelliklerden biri diyebiliriz. Erkekler genelde karşısında ki parterini bakımlı görmek ister. Arkasına başına, saçına makyajına dikkat etmelidir. Kendi kendine bazı kararlar alabilmesi ve mantıklı davranmasını ister. Mantıklı derken kendi ayakları üzerinde durabilen, bir şeyleri söyletmeden yapan ve erkeğin her zaman destekçisi olan bir bayan daha iyi olur.

Diğer bir noktaya değinecek olursak erkeklerin cinsel yaşama da önem verdiklerini biliyorsunuz. Bu anlamda çiftlerin bir biri ile uyumu daha sağlıklı ilişki sürdürmelerine yardımcı olacaktır.

Başka bir değinmek istediğim konu her zaman saygı ön planda olup, sevgiyi yitirmemek gerektiğini unutmayalım.