• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Trend 2019 Saç Modelleri

  • 1

Yeni yıla girmemize kısa bir süre kalmışken merak edilen en büyük konulardan birisi bu yılın en moda saç kesim şekilleri konusudur. Geçtiğimiz yıllarda etkisini gösteren kısa kesim saç furyası bu yıl da hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor. Yüz hatlarını öne çıkaran bu tarz modeller bu yılda sokaklarda bolca rastlayacağımız modellerin başında geliyor. Geçtiğimiz yıla adeta damga vuran kısa saç modelleri özellikle ünlüler dünyasında bir akım haline geldi. Gelin şimdi bu yıl trend olması beklenen saç modellerini daha yakından inceleyelim.

2019 Moda Saç Kesimleri

2019 yılına girerken oluşacak saç kesim trendleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz son birkaç yılın en çok kullanılan modellerinden olan kısa saç modelleri bu yıl da etkisini sürdüreceğe benziyor. Siz de ufak farklılık ve dokunuşlar katarak bu tarz modeller kullanabilirsiniz. Kısa saç konusunda en hassas konulardan birisi çene ve burun yapınızın bu tarz bir saç kesimine uygun olup olmadığıdır. Eğer gereğinden büyük bir buruna sahipseniz bu tarz bir saç kesimi burnunuzu fazla ön plana çıkaracak ve sonunda hoş olmayan bir görüntü sergilemenize sebep olacaktır. Aynı şekilde köşeli bir çene yapınız varsa bu tarz bir saç kesimi sizin için ideal olmayabilir. Kulaklarınızın altından çenenizin ucuna doğru uzanan bölüm bu saç kesimi modelinde açık kalacağı için çeneniz ön planda duracaktır. Bu yüzden daha yuvarlak çene yapısına sahip kadınların bu tarz saç kesimi uygulaması daha doğru olacaktır.

Kaküllü Saç Kesim Modelleri

Kakül modası yıllar öncesinde kaldı derken birdenbire yeniden trendler arasına katıldı. Geçtiğimiz son iki yılda yeniden moda olan kaküllü saç modelleri bu sene de trend listesinde yerini koruyacak. Geniş ve açık alınlı kadınlar için adeta kurtarıcı olan kaküllü modeller salaş görüntüsüyle göze hoş gelen görüntüler sunuyor. Hem uzun hem de kısa saçlar için kullanılabilen kaküllü kesimler de en dikkat edilmesi gereken konu kuaförünüzün bu konudaki becerisidir. Çünkü kakül kesimi ustalık isteyen bir kesim olup doğru yapılmadığı zaman hem çok kötü bir görüntüye sebep olur hem de düzeltilmesi çok zor bir hatadır.