• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En İyi 3 Anti-Agining Fondöten

  • 1

En İyi 3 Anti-Agining FondötenEN İYİ 3 ANTİ-AGİNİNG FONDÖTEN
Fondöten denilince akla ilk gelen pürüzsüz bir cilttir.Pürüzsüz bir cilde sahip olurken aynı zamanda yaşlanmayı geciktirici ürünler kullanmaktayız.Şimdi ikisi bir arada aynı anda hem yaşlanma ve kırışık karşıtı hemde pürüzsüz bir cilt sunan en iyi anti-agining fondötenler;
En İyi 4 Anti-Agining FondötenEstée Lauder Perfectionist Youth-Infusing Serum Makeup
Güçlendirilmiş yeni formulü ile Estée Lauder’ın Perfectionist Serumu cildi besleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuştur.Ayrıca bir aylık bir kullanım sonucunda ince çizgilerin azaldığını göreceksiniz.
La Prairie Anti Aging Foundation
Hücrelerinin yenilenmesini hızlandırarak kolojen üretimini arttıran La Prairie‘nin anti-aging özellikli fondöteni makyaj çantanızda yerini alacaktır.Ayrıca doğal hafif bir kapatıcılık sağlar.
Charlotte Tilbury Magic Foundation
Hyalüronik asitle cilde nem eksikliğini tam anlamıyla gideren , C Vitamini ile canlandıran ve mantar ekstraktı mucizevi Laricyl ile cildi sıkılaştıran formülüyle tercihleriniz arasında yerini alabilir.Uzun süreli kalıcılık ve kapatıcılık sağlar.
Sisley Sisleya Le Teint Anti-Aging Foundation
Gülibrişim çiçeği özüyle hücre yenilenmesini destekleyerek daha sıkı ve genç bir cilt sunar.Aynı zamanda yaşlanma karşıtı olan bu fondöten uygulandığı ilk anda pürüzsüzleştirici etkisini göstermektedir.

 


ETİKETLER