• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Elma Sirkesi Maskesi

  • 1

Elma sirkesini daha yararlı bir şekilde kullanılabileceği bir sır değil. Cildinizi gençleştirici ve sağlıklı bir şekilde kurutucu, soğuk aylar boyunca korumak için elverişli hale gelir. Elma sirkesi yüz maskeleri, cildinize, hayatında hiç kir veya kuruluktan kaynaklanan bir rahatsızlık hissi yaşamadığı hissini veriyor. Cidden, cildiniz onu içiyor ve daha önce hiç görmediğiniz bir parıltıyla sizi bırakıyor. Kendinize vereceğiniz küçük hediyeyle mutlu edin. Bir elma sirkesi yüz maskesi, bu güvenlik duygusu ile sizi aşılayacak. Sonuçta cildinizi şımartmak için gerekli adımları atmak çok önemlidir. Sizin için iyi çalışan bir rejim bulmaya özen gösterin. Unutmayın – hepimizin farklı cilt tonları ve cilt tipleri var, bu da sizin için işe yaramayacağı anlamına gelen bir şey anlamına geliyor. Neyse ki, elma sirkesi ayırt etmiyor. Yeryüzündeki cennet dilimi birkaç farklı formda bulunabilir.

Elma Sirkesi Maske Tarifi

1 çay kaşığı Elma sirkesi

2 çay kaşığı soğutulmuş Yeşil çay

1 tatlı kaşığı Bal

5 çay kaşığı Şeker

Tüm malzemeleri birleştirin ve karışımı iyice karıştırın. Daha kalın bir kıvam için daha fazla şeker ekleyin. Yüzünüzdeki maskeyi pamuklu ped kullanarak açın ve ölü cilt hücrelerini uzaklaştırmak ve dolaşımı iyileştirmek için birkaç dakika masaj yapın.

Akneler İçin Elma Sirkesi Maskesi

Cildinizdeki yaşlılık lekeleri, sivilceler, kırışıklıklar ve diğer lekeler çoğu zaman büyük bir güvensizliğin kaynağıdır. Cildinizi etkileyebilecek, güneş ışığından makyajınızdaki kimyasallara kadar pek çok faktör vardır. Yara izleri, akne, güneş lekeleri, sivilceler ve diğer cilt sorunları ile mücadele eden çoğu insan, mağazada satılan cilt bakım ürünlerinde yüzlerce harcama yapar. Bu ürünlerdeki problem, genellikle zararlı kimyasallarla yüklendikleridir. Cildinizin bir uyanışa ihtiyacı varsa, bunun yerine doğal bir yüz maskesi deneyin.

Hazırlanışı:

1 çay kaşığı elma sirkesi

2 çay kaşığı bal

1 çay kaşığı kabartma tozunu bir kapta karıştırın

Yavaş yavaş karıştırın, kabaracaktır.

Gözeneklerinizi açmak ve makyajınızı çıkarmak için yüzünüzü iyice yıkayın.

Maskeyi yüzünüze eşit olarak uygulayın ve 5-10 dakika bekletin.

Gözeneklerinizi kapatmak için ılık suyla, ardından soğuk suyla yıkayın.