• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Yaz Sezonunun Trend Ruj Renkleri

  • 1

Yüze ilk bakıldığında gözlerden sonra en çok dikkat çeken yer dudaktır. Dudak makyajı da göz makyajı kadar önemsenmeli, çekici ve göz alıcı renkler kullanılmalıdır. Peki, bu yaz hangi renkler hakim. Hangi renkleri ruj rengi olarak kullanacağız.

Bu yaz dudaklarınızın çekici, sıcak ve gösterişli olmasına ne dersiniz? Yazın sıcaklığına yakın renklerin seçilmesi ile ortaya çıkan renk şöleni sizin de aklınızı başınızdan alacak. Bu yaz dudaklarınızda pembe ve turuncu ailesinden seçilen renkleri taşımaya hazır mısınız? Göz makyajını ön plana çıkarttığımız gibi dudakları da ortaya çıkarıyoruz. Büyüleyici ve göz alıcı renkler sayesinde yüzümüze renk geliyor. Gelin birlikte bu yaz sezonunun trend ruj renkleri nelermiş göz atalım.

Parlak Fuşya

Sezonun renk tonları pembe ağırlıklı olduğunu söylemiştik. Pembenin en canlı renklerinden biri olan fuşya, parlak ve gösterişli rengi ile dudakların büyüsünü ortaya çıkaracak.

Altın Işıltılı

Altın rengi bayanların vazgeçilmez renklerindendir. Parlaklığı ve ihtişamlı duruşu ile her zaman bayanları cezbeder. Durum böyle olunca kıyafetlerde kullandığımız altın rengini dudaklarımızda da görmezsek olmazdı. Ayna ışıltısı ile parlayacak dudaklarımızı yaz sezonunda sık göreceğiz.

Rorange

Yazın gelmesi ile ağır bir renk olan kırmızı rafa kalktı. Hatta son birkaç sezon kırmızı yerine daha seksapelini kırmızı tonlar dudaklarda görüyoruz. Kırmızı ile turuncunun karışımını düşünün. İşte rorange ruj rengi bu renk tonu ile sizin de dudak makyajınızı tamamlayacak.

Canlı Mercan

Mercan renginin bu yıl trend olduğunu daha önceki makalelerimizde belirtmiştik. Bu yıl mercan rengini makyajda sık kullanacağız. Turuncu tonlarından olan mercan, yaz sezonunda karşımıza daha canlı şekilde çıkıyor.

Pembe Tint

Makyaj yapmayı sevmeyen, dudaktaki rujun hissini yaşamak istemiyorsanız tam size göre bir renk. Kırmızı ile pembenin geçiş yaptığı bu renk tonunu gençler ve genç kalmak isteyenler kullanmalı.

Şeftali Pembesi

Geçen sezon şeftali tonlarında ki rujlar trend idi. Onun bir adım ilerisine gidiyor ve bu yaz sezonunda şeftalinin pembe tonunu görüyoruz.

Çarpıcı Neonlar

Turuncu, violet ve pembe gibi daha birçok renk bu sezonki kombinlerinizi süsleyecek. Makyaj yaparken kullanacağınız bu ruj tonları sayesinde sizde gösterişli bir makyaja sahip olacaksınız.