• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Plaj Modasında Saç Modelleri

  • 1

2019 plaj saç modasında trend olarak sokak modasını görmeniz kaçınılmaz olacak. Bu sezon adeta festival havasında plajlar görmeye hazır mısınız? Salaş, dağınık saç modelleri plajlarda ilginizi çekecek.

Tatil sezonu açıldı. Bir yılın yorgunluğunu ve stresini üzerimizden atmak için en ideal seçim tatil yapmak. Plajlarda ve sahillerde ayaklarınızı uzatırken şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, sizde bu yıl plaj modasında saç modellerini merak ediyorsunuzdur. Gelin birlikte bu yılın plaj saç modasına bir göz atalım.

Bu sezon plajlarda dağınık saç modellerinin yanı sıra, örgülü saçlar, bohem modeller göreceğiz. Saç aksesuarları ile süslendiğinde daha şık bir görünüme kavuşacak ve plajın en şık bayanları arasında yer alacaksınız.

Bohem ve Bandalı Modeller Ön Planda

Salaş olarak yarım saçları sokakta bu yıl fazlasıyla gördük. Plajlarda da görmemiz kaçınılmaz oldu. Diğer bir yandan 90’lı yılların trendleri arasında yer alan bandana modelleri ile yapılmış saçlarda en sevilenler arasında.

Deniz Yıldızı Saçınızı Tamamlasın!

Plaj kombini olunca deniz yıldızı olmazsa olmazlarımız arasındadır. Arkadan topladığımız veya bir yana tutturduğumuz saçlara deniz yıldızı kondurmazsak olmazdı. Aynı zamanda bohem kombine püsküllü küpeler, şapkalar ile oldukça şık duracak.

Plajların Vazgeçilmezi Örgü

Plajda sıcak olmasın, rahat olayım diyenlerin vazgeçilmezi örgü modeller oluyor. Saç örgüleri bu yıl plaj modasında göreceğimiz modeller arasında. Aynı zamanda zaman tasarrufu edebileceğiniz, şık modellerdendir örgü saçlar. Örgü deyince takısız olmazdı. Örgü aksesuarları ile saçı daha şık gösterebilirsiniz.

Saç ipleri, saç küpeleri, fılar ile daha şık bir saç modeli ortaya çıkacak. İsterseniz bandana da saç örgüsü ile kombin edilir.

Festival Havasında Saç Modelleri

Bu yılın festival saçlarından daha önce bahsetmiştik. Oldukça çılgın modeller mi istersiniz, dağınık modeller mi, yoksa bohem mi? Bu yıl festival havasında bir plaj göreceğimiz kesin. Festival saçları bu sezon plajlarda sık göreceğimiz modeller arasında yer alıyor.

Sizde plajda hangi saç modellerini kullanacağınıza karar verin. Kendi tarzınızı yansıtın. Oldukça şık tasarımlara aksesuar takarak güzelliğinize güzellik katın.