• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 İlkbahar – Yaz Saç Rengi Trendleri

  • 1

Her sezon olduğu gibi bu yıl saç renkleri de bayanların isteklerini karşılayacak nitelikte hazırlandı. 2019 ilkbahar yaz saç rengi trendleri arasında bir birinden ilgi çeken renkler yer alıyor. Bu sezon daha dışa dönük, canlı ve dikkat çeken tasarımları ile değişime uğramak isteyen bayanları bekliyor.

Bazen kadınlar kendi üzerinde değişiklik yapmak ister. En büyük değişiklik kaynakları ise saç renklerini değiştirmektir. Aynı saç renginden sıkılmış bayanlar farklı renklerde saç tasarımları arar. Bu sezon da bir birinden ilgi çeken saç renkleri bayanların gözdesi olacak. Her yaşa ve cilt tonuna uygun saç renkleri 2019 yılında karşımıza çıkacak. Gelin birlikte bu yıl hangi renkleri saçlarda göreceğiz bir göz atalım.

Bitter Çikolata

Saç renginde koyu renk severler bu yıl bitter çikolatayı tercih edecek. Tek renk olarak kullanılan bu saç rengi daha genç göstermeye de yardımcı olacak nitelikte. Üstelik beyaz tenlilerde ve esmerlerde yüzü ortaya çıkaran bu saç rengi tonuna bayılacaksınız.

Sarı –  Beyaz Vurgular

Sarı renk tonundan vazgeçmek istemeyenler için oldukça ideal seçim. Bu tonları biraz daha artırarak sarı rengin arasına karışacak olan ultra açık balyajlar sizin de ilginizi çekecek. Havalı ve modern bir duruş sergileyen saç modelini açık tenli bayanlar kesinlikle tercih etmeli.

Kızıl Rüyası

Bu ton içinde biraz kahve biraz da kızıl renk yer alıyor. Kızıl yansıma olarak kullanılan saç modelinde sıcak ve samimi bir görünüm elde edilebilir. Güneşe çıktığınızda extra parlaklık sizin de hoşunuza gidecek.

Plaj Kahvesi

Koyu bir bronde yaptırmak isteyenler için ideal bir renk diyebiliriz. Kahve tonunda saç rengi natüre bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Hatta dipte doğal saç rengi tonunu kullanarak uygulayacağınız bu saç modeli sizi doğal bir görünüme kavuşturacak.

Güçlü Pembe

Herkesten farklı, sıra dışı bir saç rengi tonu istiyorsanız bu yılın en trendi pembe oluyor. Dikkat çeken ve cesur bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak. Sizde asi ruhlu iseniz bu ton tam size göre.