• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Yeni Erkek Giyim Trendleri

  • 1

Bazen trendler yanlış anlaşılabilir. Sokaktaki adamları durdurun ve son zamanlardaki trendleri sorun, size tüm trendleri anlatacaklar, ama dolaplarının içine baktığımızda, yırtık kot pantolon, yetmişli triko, Küba yakalı gömlekler görebileceğimiz zamansız klasiklerin yanında asılı duran birkaç parça trend ürün olacaktır. Yeni sezonda sıkıcı olmayan ve tamamen giyilebilir yeni şeyler yığını var. Bu ilkbahar / yaz, modayı sersemleten dağınıklık ile ilgilenmek zorunda değilsiniz. Giyilebilir moda hakkında tüm trend bilgileri bir araya getirdik.

Dikey Çizgiler

Yağmur altında barbeküler ve festivaller gibi pek çok şeyden etkilenmeyen Breton çizgileri bir yaz unsurudur. Dikey şerit resmî olarak erkek giysisinin yeni go-to deseni. Küresel moda haftalarında bombardıman uçaklarından saha ceketlerine kadar her şeyde görüldüğü gibi, bunun ciddi bir sezon çizgi sezonu olduğunu inkar etmiyoruz. Animasyonlu meyvelerden uzak kalmanın anahtarı, çizgilerin büyüklüğüdür. 2018 yılı için gösterilen en iyi örnekler düz ve dar T-shirtler, kısa kollu gömlekler ve kelepçeli jogger pantolonlardı. Kendi görünümünüzü oluştururken, tek dikey çizgili bir parça yeterlidir – çift dikey şerit,  erkekler için gelişmiş bir stil hareketidir.

Tonal Giyinme

Zıt renkler hakkında ne duyduysanız unutun, erkek kıyafeti bu sezon tam set görünüme gidiyor. Fakat Run-DMC’yi Adidas Originals eşofman ile kanalize etmeden önce bir sorumluluk reddi söz konusudur: takılabilir reklam panoları değil, ton- renk uyumu hakkında konuşuyoruz.

Yan Şeritli Pantolon

Resim: Doksanlar, kotlar ve sokaklarda yürürken insanlara nazaran yan şeritler daha fazladır. Şimdi gözlerini ovuştur, çünkü hey, 2018 ve yan şerit geri geliyor. Yan çizgilerin artık yetişkinler için kabul edilebilir olduğunun kanıtı, lüks tasarımcıların bu sezon kesinlikle çıldırmış olmalarıydı. Balmain’de sıska versiyonlar vardı, Prada üst giyimleri koordine ediyordu, Valentino ise düz retro spor kıyafetler sunarken şeritleri öne çıkartmıştı.

Dad Denim

Erkek kıyafeti aşırılık sevmez. Bu yüzden, dolaşımını kısıtlayan püsküllü kot pantolonlar asla ölmeyecek gibi göründüğünde, 2018 bize bacak dostu bir baba kotu hediye etti. Gevşek fit, hafif yıkama ve düz kesim jeanler son derece moda. Normcore trendinin daha şık, çevrilmiş bir versiyonu gibi.