• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Favori Saç Renkleri Hangileri?

  • 1

Makyaj, giyim, saç modeli derken bu yılın popüler olan ve en çok tercih edilen saç renkleri de merak konusu. 2018 favori saç renkleri olarak bu yıla damgasını vuran ve bu yıl en çok tercih edilen saç renklerini bu makalemizde sizlerle paylaşacağız. Popüler ve favori olan renklerden size yakışanı seçerek bu senenin gözde ve etkin kişilerinden birisi olabilirsiniz. Şık ve alımlı görünmek isteyen bayanlar için 2018 saç rengi ve modelleri olarak bu yılın en çok revaçta olan saç rengi ve modellerini sizlerle paylaşarak sizlere bu konuda en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

2018’de En Çok Hangi Saç Renkleri Tercih Edilmektedir?

Yılın ortalarına doğru adım attığımız bu günlerde bu yılın en çok beğenilen ve tercih edilen En çok beğenilen 2018 saç renkleri olarak genelde parlak ve canlılık katan renk tipleri ön plandadır. Uçuk olarak tabir edebileceğimiz bu renkler içinde turuncu, mavi, yeşil gibi cesaret etmeye zorlandığımız saç renkleri ilk sırada gelmektedir. Bu tip renk tercihinde çok daha genç ve aktif görünmek mümkündür. Bu saç renkleri genelde daha çok genç kesim tarafından tercih edilse de genç görünmeyi seven ve hala kendini genç ve dinamik hisseden kişiler için de tercih edilmektedir. Sadelikten sıkılan kendine yeni bir imaj oluşturmak isteyen kişiler için de bu saç renkleri tercih sebebidir.

Sıra-dışı Görünüm Kazanmak İsteyen Kişiler İçin Tercih Ediliyor!

Sıradan görünümünden sıkılan ve bu konuda atak yapmak isteyen kişiler için uçuk renk saç modelleri tercih edilmektedir. Kendine hem yeni bir tarz oluşturmak isteyen hem de görünümü ile farklı bir konsept oluşturmak isteyen kişiler için bu uçuk renkler saç renginde tercih edilmektedir. Bu tip renkler bana ağır gelir diyorsanız ve sade görünümünüzde vaz geçmek istemiyorsanız daha sade tonları tercih edilerek normal saç renklerine uygun olan saç renkleri de tercih edilebilir. Saç renginize uygun saç modeli olarak bu yılın en çok moda olan saç modellerinden bohem saç modeli, yarım topuz modeli gibi saç modellerini de tercih edebilirsiniz.