• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yeni Allık Modası:Draping Blush

  • 1

Yeni Allık Modası:Draping BlushYENİ ALLIK MODASI:DRAPİNG BLUSH
Bu yazın modası olan keskin yüz hatlarını ön plana çıkarmak için tercih edilen, bronzerların çantadan eksik edilmediği kontür modası bu sezon geride kalıyor. Yerini ise yeni makyaj trendi, ‘Blush Draping’ alıyor. Blush Draping kontürleme tekniğine benzeyen ama bronzer yerine allıkla uygulanan bir tekniktir.Bu teknikte bronz renkteki ürünler yerine şeftali ve pembe tonlarındaki allıklarla gölgelendirip aydınlatabilirsiniz.
Bu allık tekniğinin uygulaması oldukça basittir.Bir allık fırçası veya kesik uçlu fırçalarla şakakların altına ve elmacık kemiklerinin altına allık uyguladıktan sonra, birkaç ton açık başka bir allıkla da elmacık kemiklerinin üzerini aydınlatabilirsiniz. Bu uygulamayla hem doğal hem de aydınlık bir ten makyajı uygulamış olacaksınız.Bu allık uygulamasında dikkat etmemiz gereken önemli noktalar ise makyajımızı doğal ve sade tutmaktır.Şeftali ve pembe allık tonlarının hakim olduğu bu makyajda göz ve dudak makyajımızı abartmamak. Yeterince canlı olan cildini, hafif bir göz makyajı ( örneğin; yalnızca rimel) ve ten renginde dudaklarla veya gözlerinize hafif doğal renklerde farlar ile kahverengi veya siyah göz kalemi uygulayabilirsiniz. Hafif uygulanan allığınızı dilerseniz alın köşelerine çok az da burun üzerine uygulayabilirsiniz.


ETİKETLER