• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yaza Hazır Mısın?

  • 1

Yaz aylarında pek çok kişi bütün bir yılın stresini atmak ve yoğun hayat temposundan uzaklaşmak için tatil yapmak ister. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bayanların en büyük problemi olan fazla kilolar da gündeme gelmeye başlıyor. Tatile daha formda ve daha güzel bir şekilde giriş yapmak isteyen çoğu kişi önceden diyete başlamakta ve çeşitli programlar ile zayıflamaya çalışmakta.

Eğer sen de bu yaz streslerden uzak bir tatile çıkmaya karar verdiysen daha fit bir görünüme sahip olmak ve keyifli bir tatil geçirmek istemez misin? Sen tatile hazırsın peki ya cildin?

Cildinizi Güneş Işınlarından Koruyun

Yaz tatili denildiği zaman akla ilk gelen deniz, kum ve güneş. Ancak güneş ışınları bazen cildimize zarar verebilmekte ve istenmeyen cilt problemlerine ve güneş yanıklarına yol açabilmektedir. Bu da cildin kızarmasına ve sonrasında katlanılmaz acıların oluşmasına yol açmakta hatta bazen dayanılmayacak kıvama bile gelmesine sebep olabilmektedir. Yaz tatilinizde güneşin zararlı ışınlarından korunmak için belirli zaman aralıklarında güneşe çıkmamanız önerilmektedir. Bunun yanı sıra özel olarak tasarlanmakta olan güneş kremleri cildinizin zararlı güneş ışınlarından korunmasını sağlayarak tahriş olmasını önler ve siz denizin keyfini çıkartırken cildiniz de bu bakım ürünleri sayesinde kendisini koruma altına alır. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların mutlaka sıcak yaz günlerinde güneş kremi kullanması önerilmektedir.

Formda Ve Sağlıklı Bir Yaşama Merhaba

Vücudunuzun formda kalmasını sağlayarak hem güzel bir görünüme hem de daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Günlük kendinize ayıracağınız 1 saat ile vücudunuzu şımartabilir ve çok daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Formda ve sağlıklı bir yaşama adım atmanın yolu sağlıklı beslenmek ve spor yapmaktan geçer. Düzenli olarak spor yapmak vücudun yaşlanmasını geciktirirken aynı zamanda fit bir görünüme sahip olmaya da yardımcı olmaktadır.

Tüketmiş olduğunuz besinlerin doğal ve organik olması da sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Hazır gıdalardan uzak durarak fazla kilo alımını engelleyebilir ve yaz tatilinizde kendinizi formda ve hazır hissederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.