• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Topuklu Ayakkabı Tutkusu

  • 1

Ayakkabı tutkusu neredeyse her bayan için vazgeçilmezdir. Bayanlar giyimine genel olarak erkeklere oranla çok daha fazla önem vermekte ve erkeklerden daha fazla alışveriş yapmaktadır. Alışveriş merkezlerinde en dikkat çeken ürünler arasında ilk sırada şüphesiz ki ayakkabılar yer almakta. Bunun sebebi ise bayanlar her giyim tarzına uygun olarak farklı ayakkabı modelleri arayışında olmakta ve farklı kombinler yaratmak için değişik modellerde pek çok ayakkabı satın almaktadır. Zaten ayakkabılara bakıldığında mağazalarda da bayanlar için daha fazla çeşit ve modele yer verilmektedir. Bayanların vazgeçilmezi arasında yer almakta olan topuklu ayakkabılar yaşamın her alanında bayanların tercihi olarak gözlemlenebilmektedir. İş yaşamında da sıklıkla karşılaştığımız topuklu ayakkabılar özellikle ofis çalışanlarının vazgeçilmezi. Hem elbise hem de pantolon ile kolay bir şekilde uyum sağlayan ve neredeyse her giyim tarzına rahat bir şekilde kombin yapılabilen topuklu ayakkabılar yaz ve kış aylarının en çok tercih edilmekte olan modelleri arasında yer alıyor.

Topuklu Botlara Yer Açın

Malum havalar soğuyor ve dolaplarımızda kışlıklar yerini almaya başladı. Bu durumda ayakkabılarınıza da el atmanızda fayda var. Yağmurların başlaması ve yaz ayının geride kalması ile birlikte artık kışlık ayakkabılar kendini göstermeye başladı. Günden güne gelişen tasarımlar ve farklı modeller ile karşımıza çıkan topuklu ayakkabılar her tarza uyum sağlamakta ve farklı topuk türleri ile de rahatlıktan ödün vermemektedir. Bu kış en çok tercih edilen modeller arasında topuklu botlar yer alıyor. Her tarza uygun topuklu bot modelleri ile sen de kendini kolayca yansıtabilirsin.

Ayakkabı Ve Çanta Bütünlüğü

Her kıyafetin bir tamamlayıcı aksesuarı olduğu gibi ayakkabıların da olmazsa olmaz tamamlayıcısı şüphesiz ki çantalar. Özel bir davet ya da günlük yaşamda büyük kurtarıcı olan ayakkabı ve çanta kombini şık olmayı seven ve şıklıktan asla ödün vermeyen bayanların vazgeçilmezi olarak bilinir. Ayakkabı ve çanta kombini kolay gibi görünüyor olsa da aslında en zor kombinler den biridir. Aynı renk tonunu tutturmanın yanı sıra aynı zamanda deri ya da kumaş gibi aynı malzemelerin kombin olması da görsellik açısından büyük önem taşımaktadır.