• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ten Renginize Uygun Sarı Saç Renkleri

  • 1

Sarı tonlara sahip olmak istiyorsunuz ya da zaten sarışınsınız ama daha sarı bir saç renginin daha iyi olabileceğini düşünüyorsunuz.  Her iki durumda da şansınız var. Bir sarışın olmak gerçekten eğlencelidir ve insanların durup bakmasını sağlayan bir sarı saç rengi tonu oluşturmak daha da heyecan verici. Doğru sarı renk tonu gözlerinizin ışıltısını ortaya çıkarır, teniniz canlanır ve size rakipsiz bir güven ortamı sağlar. Aynaya her geçişinizde yüzünüzde bir gülümseme oluşturan bir sarı saç rengi elde etmek için, her şey cilt tonunuzla ilgili. Ten renginize uygun gölgeyi bulun ve sarışınların savaşını kazanın. Bugünün en popüler sarı saç tonları ve her ten rengi iyi çalışan sarılar;

Platin Sarı Saç Rengi Hangi Ten Renklerine Uyum Sağlar?

Açık veya orta ten rengine sahip olanlar, soğuk ten rengine uyum sağlar. Buzlu beyazlığı ile platin sarı saç rengi dramı getiriyor. Soğuk teniniz ile enerji kontrastı yaratır ve gözlerinizi gerçekten ışıldatır. Bu pırıl pırıl sarı saç rengini tercih ederseniz kedigözü makyajı, dumanlı göz ve kırmızı dudaklarınızı ön plana çıkartın, çünkü az miktarda makyaj yapmak soluk bir görüntüye sebep olabilir.

Pastel Pembe Sarışın Gölge Renkleri

Açık veya orta derecede soğuk cilt tonları tercih edebilir. Cildiniz soğuk ve orta koyulukta ise özellikle pembe renk ile çok iyi görüneceksiniz. Pembe saç renginde daha sofistike bir dönüş için metalik bir pembeyi denemeyi düşünün.

Bej Sarışın Saç Renkleri Hangi Tenlere Uygundur?

Açık, orta, koyu-soğuk veya nötr cilt tonları için uygundur. Bej sarışınlar genelde nötrdür – soluk, kumlu açık kahverengi bir renktir. Özellikle pembe alt tonlu cilt rengi ve açık renkli gözlere sahip insanlar üzerinde çok iyi duruyor. Daha açık sarı renkli vurgular, bej rengi sarı saç rengine mükemmel bir vurgu yapar.

Bal Rengi Sarışın Renk Tonları

Orta veya koyu-sıcak tonlar. Bu sıcak ve parlak sarı saç rengi, kahverengi veya siyah gibi koyu göz renkleri ile orta ten tonlarında güzel durur.