• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tatilde Kıyafetlerinizi Büyüleyici Hale Getirmenin Sırları

  • 1

Hepimiz tatillerde, ailemizin ve arkadaşlarımızın çoğunluğuyla yeniden bir araya geldiğimizde onlara güzel görünmek isteriz. Tatilimiz bir sahil kasabasında, lüks bir otelde ya da yurtdışında romantik bir şehirde planlanmış olabilir. Nerede olursa olsun, yılın bu en güzel bölümlerinden birinde iyi hissetmek için biraz desteğe ihtiyacınız varsa, şanslısınız demektir. Burada, tüm vücudunuzu nasıl dolduracağınıza ve bir parıltıyı nasıl elde edeceğiniz de dâhil olmak üzere, şıklığınızı hızlandıracak birkaç kolay stil ipucu artı 8 denenmiş ve gerçek moda iyiliği mevcut.

Tatilde İlk Giysiniz Parlak Saçlar ve Aydınlık Bir Yüz

Şık, parlak bir atkuyruğu basit ama elegant bir seçimdir. İpucu: Hafif bir parlaklık serumu ile kıvrım ve elektriklenen saçları kontrol altında tutun. Anti-Frizz Spreyler artık neredeyse tüm marketlerde mevcut. Aydınlık cilt en iyi aksesuarınızdır. İpucu: Gözünüzün altında ve elmacık kemikleri boyunca yüzünüzü parlatmak için yumuşak pembe renkte (Benefit Powderflage gibi) göze çarpan bir allık uygulayın.

Siyah Yaz Akşamlarında Olsa Bile Kurtarıcı Seçenek

Kararsız kaldığınızda, siyah giyin. Her zaman şık görünüyor. İpucu: Göz alıcı bir siyah bluz giyin. Boyunda sofistike detaylara, ayrıca parlak bir dokunuşa sahip olabilir. Parlak detaylar yüzünüze ışık kazandıracaktır. Siyah demişken renkleri unutmamak gerek. Doyasıya eğlenceli görünebilirsiniz, tırnaklarınızı kırmızı boyayın. İpucu: Son derece güçlü olan kırmızı rengin tırnakların boyanmasını önlemek için önce bir taban kat uygulayın ve parti görünümünü süslemek için bir ifade aksesuarı kullanın. İpucu: Üzerinde farklı ve eğlenceli ifadeler olan bir yüzük seti takabilirsiniz, farklı mücevher tonlarında aksesuarlar tarzınızı yükseltir.

Tatildeyken Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Daha az daha fazladır. İpucu: Öne çıkartmak istediğiniz bölgeyi seçin (gözler veya dudaklar) ve geri kalanını basit tutun. Makyaj yapmak yerine gösterişli, eğlenceli mücevherler tercih edebilirsiniz. Herhangi bir tişört veya elbiseye heyecan ekleyin. İpucu: Takı takarken ortak bir temada ilerleyin. Altın ve gümüşleri birleştirin. Tatildeyken bacakları ve kolları göstermekten korkmayın. İpucu: Heyecan verici bir ışıltı için dekolte, kol ve bacaklara bir miktar parıltılı bir vücut losyonu uygulayın.