• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Takım Elbise Seçerken Bunlara Dikkat Edin

  • 1

Her erkeğin bir takım elbiseye ihtiyacı vardır ve özellikle bir iş adamıysanız, kişiye özel bir kıyafete ihtiyacınız var. Ancak, her erkek doğru kıyafeti nasıl seçeceğini bilmez ve doğru görünmeyen bir şeye para harcanmaması gerektiğini de unutur. Doğru kıyafet için alışveriş yaparken, çok önemli birkaç şeyi düşünmeniz gerekir. Ne arayacağınızı bilmek sizi uzun bir yoldan kurtaracaktır. İşte iyi tasarlanmış özel bir takım seçmek için yardımcı olacak faktörlerin bir listesi;

Genel Bilgiye sahip olmak

Doğru ölçümler

Değişen trendlere uyum sağlayın

Konfor, her zaman çok önemli

Terzinizi dinleyin

Kendinizi Tanımak Ve Genel Bilgi Sahibi Olmak

Doğru! Günümüzde moda hakkında okumanız gereken çok fazla dergi var. Onlardan sadece harika bir üslup öğrenmiyorsunuz, aynı zamanda tavsiye veriyorlar. Trendleri değiştirmeyi ve doğru takımı seçerken neyin önemli olduğunu öğreneceksiniz. Çeşitli kombinasyonlarda giyinen kişileri görmek için en iyi mağazaları ziyaret edecek ve bilgi edineceksiniz. Dergideki resimlere çok dikkat edin çünkü bazıları sizinle çok örtüşebilir ve aynı renk kombinasyonunu bir araya getirebilirsiniz.

Ölçümler Meselesi

Takım elbise satın almak için her seferinde ölçülendirmeyi reddeden insanlar çoğunlukta. Unutmayın, vücudunuzun boyutları değişir, bu yüzden her bir takım elbise satın alma zamanı geldiğinde ölçümlerinizi tamamlayın. Ölçülürken kendiniz hakkında öğrendiklerinize şaşıracaksınız. Bazen 1 aylık kısa bir sürede bile bedeniniz büyük değişimler geçirebilir. Kendiniz için özel olarak hazırlanmış takım elbiseleri alırken ölçülmek daha da önemlidir çünkü takımlar her şey mükemmel şekilde oturduğunda inanılmaz derecede iyi görünür.

Değişen Eğilimler

Takım elbisede eski zaman stillerini değiştirmeyi çok zor buluyorlar çünkü oyu renk takım elbise, hafif gömlek zihniyeti çok oturmuş durumda. Ancak, tasarımcıların takım elbise trendleri bakımından podyumları malzeme, renkler ve uyum bakımından zorladığı bir zamandayız. Özel bir takım elbise için alışverişe gittiğinizde yeni bir şey deneyin.

Konforlu Bir Takım Elbise

Bulunduğunuz işin türüne bağlı olarak, çok fazla hareket ediyor ya da masanızda oturuyor olabilirsiniz. Ancak, bu önemli değil çünkü her gün giydiğinizde, elbisenizde her zaman rahat hissetmeniz gerekir. Uygun olan bir takım seçin ve sıkışmış hissettirmemesine özen gösterin. Ne kadar rahatsız olursanız, işinizi daha fazla etkileyecektir.

Terzinizi Dinleyin

Terzinizden yaratıcı eleştiriyi dinlemelisiniz, bu mutlaka yapmanız gereken bir şey, çünkü size nelerin iyi geldiğini bilir. Kişiliğinizi ve vizyonunuzu temsil eden şeyleri bilirler.