• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sportif Erkekler İçin Giyim Önerileri

  • 1

Erkek giyim tarzında takım elbise giyinmek her ne kadar bir erkeği hoş ve karizmatik gösterse de sportif tarzdan hoşlanan erkekleri bu giyim tarzı sıkacaktır. Sportif erkekler için giyim önerileri başlıklı yazımızda spor giyimden hoşlanan ve bu şekilde şık olmak için giyim önerileri merak eden sportif erkekler için bilgiler vermeye çalışacağız. Böylece hem sportif giyim tarzınızdan vazgeçmeyecek hem de doğru şekilde spor giyim tarzı ile etkili ve şık bir görünüm de sahip olabileceksiniz.

Spor giyinmek rahat olduğu için pek çok erkek takım elbise yerine sportif takılmayı tercih eder. Ancak spor giyim tarzını seçerken bilmeniz gerekenler vardır. Spor giyimde ideal ve şık bir görünüm elde etmek için doğru bir spor giyim tarzınızı bilmeniz gerekir. Bunun yollarınız sizlere anlatmaya çalışacağız;

Şık Bir Spor Giyimde Bilinmesi Gerekenler

Şık bir giyiminde en kolay ve rahat adresi olarak şık bir spor giyimde bilinmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir;

  • Spor kıyafetler genelde rahat olduğu için tercih edilir. Bunun için üzerinize uygun olan sizi sıkmayan ve içinde rahat olacağınız bir kıyafet tercih edin.
  • Hem spor hem de şık görünmek istiyorsanız günlük sıradan spor kıyafetler yerine her ortama hitap edecek tarzda spor kıyafetler tercih edin. Örneğin polo yaka t-shirtler spor giyimde sizi şık gösterecektir.
  • Uygun şekilde mevsime ve kıyafete göre kıyafetinizi kombin edin.
  • Takım elbise giymek durumundaysanız ve spor giyimden de vazgeçmek istemiyorsanız spor takım elbise tercih edebilirsiniz.

Deri Mont ve Trençkotlarla Spor Kıyafetlerinizi Taçlandırın

Spor giyim tarzı olarak şık bir spor giyim tarzı için spor kıyafetlerinizi deri mont ve trençkotlarla taçlandırabilirsiniz. Spor kıyafetinizin rengine ve modeline uygun tarzda uyum sağlayan şık bir deri montla ya da trençkotla spor kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Bunların üzerine de yine uyumlu renkte olan şık bir atkı ile spor kıyafetinizi daha da etkili ve şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Ayakkabı, kemer, saat gibi aksesuarlar da yine spor kıyafetinize uyumlu bir biçimde seçilerek spor kıyafet kombininiz en iyi şekilde tamamlanabilir.