• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sevgililer Günü Planınızı Yaptınız mı?

  • 1

14 şubat sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde çiftler birbirleri için yaratıcı planlar hazırlıyor. Kimileri çıtayı en yükseklere çıkartmaya çalışırken kimileri sakin bir sevgililer günü geçirmeyi planlıyor.

Mağazalar, mekanlar ve sokaklar sevgililer günü temasına göre çoktan hazırlığını yaptı ve her yerde çiçekler, kalpler ve günün anlamını ifade eden hediyeler ortaya çıkmaya başladı.

İster evde ister dışarda sevgililer gününü kutlayacak çiftler için birbirinden farklı tüyolar bulacağınız içeriğimize başlıyoruz.

Sizi Zora Sokacak Davranışlarda Kaçının

Astrolojiye merak duyuyor olabilirsiniz ancak bu merakınızı bu özel günlerde biraz törpülemeniz gerekir. Sevgilinize hediye alırken burç yorumlarını inceledim ve Merkür gerileme döneminde bu yüzden de pahalı alışverişlerden uzak durmak gerek. Bu yüzden sana sadece çiçek aldım aşkım gibi cümlelere hiç girmeyin. Bunlar komik olacağı gibi partnerinizin sinirlenmesine de yol açabilir.

‘’Hediyeye ne gerek vardı canım, birlikte olmamız zaten hediyelerin en güzeli’’ gibi cümleleri çok duyarsanız. Hatta bu özel günlerin tam bir tüketim çılgınlığı olduğunu düşünen çiftler de olacaktır. Ancak bu özel günde partnerinizin kendisini özel hissetmesi için küçük bir hediye bile karşı tarafı mutlu edecek ve özel olduğunu hissettirecektir.

İşe Yarar Hediyeler Almak Daha Doğru Olacak

Bu gibi özel günlerde alınacak hediyeler çiftlerin hem ihtiyaçlarını karşılamalı hem de uzun yıllar saklanacak anı değeri oluşturmalıdır. Bu noktada hediye seçimine dikkat etmek gerekiyor. Partnerinize zayıflama paketleri, manikür setleri, parfüm veya daha çok kişisel bakımla ilgili hediye almanız durumunda bu hediyenin bir alt mesaj gibi algılanmasına neden olabilir.

Neden, ben şişman mıyım ki bana zayıflama seti alıyorsun gibi cümlelerle karşılaşmamak için hediye planlamasının çok iyi şekilde yapılması gerekir.

Rezervasyon Yaptırmayı Sakın Unutmayın

Sevgililer gününü dışarıda geçirecek çiftler kesinlikle önceden rezervasyon yaptırması gerekir. İşi son dakikaya bırakırsanız mekanın kapısından dönme riskiniz çok yüksek olur. Eğlenceli bir gece daha başlamadan aksiliklerle karşılaşılabilir.

Tabi kalıplaşmış düşüncelerden kurtularak bu geceyi erkek organize eder düşüncesinden vazgeçilmelidir. Kadınlar erkeklere göre daha iyi organizasyon yaparlar. Bu yüzden de gece organizasyonlarını hanımların yapması daha doğru olacaktır.

14 şubat adeta romantizm günü gibi algılanıyor. Normalde romantik biri değilseniz bugün de romantik taklidi yapmak zorunda değilsiniz. Kendiniz gibi olmanız partnerinizi daha çok eğlendirecek ve yapmacık tavırlardan uzak, mutlu bir sevgililer günü geçirilecektir.