• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Scivation Xtend Bcaa Hakkında

  • 1

Sporcular günlü olarak amino aside ihtiyaç duyarlar. Scivation Xtend Bcaa sporcuların amino asit ihtiyacını karşılamak için özel olarak üretilmiştir. Karpuz, yeşil elma, mango ve ananas aromaları ile her damak tadına hitap eden bir özelliği vardır. Sporculara vermiş olduğu amino asit desteğinin yanı sıra ayrıca enerji sağlayarak daha dinç olmalarını da sağlamaktadır.

Scivation Xtend Bcaa ürünleri %100 orijinal olarak üretilmiş ürünlerdir. Oldukça yaygın olan ve tüm dünya tarafından kullanılmakta olan bu ürün kas kütlesinin gelişimi için tasarlanmıştır.

Scivation Xtend Bcaa Nasıl Kullanılmalıdır?

Scivation Xtend Bcaa kana hızlı karışım sağlaması için meyve suyu ile karıştırılarak tüketilmesi önerilmektedir. Scivation Xtend Bcaa sporcuların performasına katkı sağlayarak oyun boyu enerjik olmalarını sağlamaktadır. Eğer tüketim öncesinde ağırlık antrenmanı öncesi kardio antrenmanı yapılacak ise kardio antrenmanından sonra içilmesi etkisini daha çabuk göstermesi açısından çok daha uygun olacaktır. Scivation Xtend Bcaa genel olarak sporcular tarafından dayanıklılığı arttırma, kas kütlesi, güç artışı sağlama ve toparlayıcı özelliği için kullanılmaktadır.

Scivation Xtend Bcaa Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor sırasında enerji vermeye yardımcı olan Scivation Xtend Bcaa tek serviste 171 mg electrolit içermektedir. Hızlı emilime sahip olan Scivation Xtend Bcaa protein ve gainer ürünleri ile karıştırılması uygun görülmemektedir ancak kreatin ve glutamin ürünleri ile karıştırılarak tüketilebilmektedir.

Scivation Xtend Bcaa içeriğinde şeker ve karbonhidrat oranı sıfırdır ve tüm dünya tarafından kullanılmakta olan oldukça yaygın bir vitamindir. Scivation Xtend Bcaa dikkatli bir şekilde tüketilmelidir. Özellikle hamilelik dönemindeki ve emzirme dönemindeki bayanların kullanımına pek uygun değildir. Ayrıca günlük kullanım dozunun aşılması da ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Scivation Xtend Bcaa Nasıl Satın Alabilirim?

Scivation Xtend Bcaa ürünlerini internet sitesi üzerinden temin etmeniz mümkün. Dilerseniz internet sitesi üzerinden ürünün tüm detaylarını inceleyerek sevdiğiniz aromayı seçebilir ve online siparişinizi oluşturabilirsiniz. Scivation Xtend Bcaa tüketmeden önce olası yan etkilerden zarar görmemek adına uzman bir doktora danışmakta fayda bulunmaktadır. Siz de daha güçlü bir performansa sahip olmak için daha ne bekliyorsunuz?