• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sararmış Tırnakları Beyazlatmak İçin Öneriler

Sararmış Tırnakları Beyazlatmak İçin Öneriler
  • 1

Sararmış Tırnakları Beyazlatmak İçin ÖnerilerSARARMIŞ TIRNAKLARINIZI BEYAZLATMAK İÇİN ÖNERİLER
Ojelerden,aşırı sigara tüketiminden,sürekli kimyasallar arasında olan sararmış tırnaklar elleri bakımsız solgun göstermektedir.Size vereceğimiz bir kaç öneriyle evde tırnaklarınızı beyazlatıp yeniden canlı hale getirebilirsiniz.
Kabartma tozu ve peroksit karışımı

Malzemeler
-2,5 yemek kaşığı kabartma tozu
-1 yemek kaşığı hidrojen peroksit
-Kulak çöpü

Malzemeleri küçük bir kapta karıştırıp kulak çöpü yardımı ile tırnaklarınıza sürün.2-3 dk beklettikten sonra yıkayıp durulayın.6-7 haftada bir uygulamanız sonucu sararmış tırnaklarınız beyazlasaçaktır.

Karbonat ve yoğurt karışımı

Malzemeler
-1 çay kaşığı yoğurt
-1 çay kaşığı karbonat

Malzemeleri bir kapta birleştirip az suda ekleyerek krem kıvamına getirip bu karışımla tırnaklarınızı ovun.Bekletmeden yıkayıp durulayın.Haftada 2 kere yapmanızda fayda sağlayacaktır.

Menekşe yağı
Tırnaklarınız hem beyazlatıp hem hızlı güçlü uzamasını istiyorsanız menekşe yağını uygulayın.Pamuğa döktüğünüz menekşe yağıyla tırnaklarınızı silin.Yıkamaya gerek duymadan haftada 2 kere uygulayabilirsiniz.
Limon suyu

Tırnaklarınızı taze sıkılmış limon suyunun içinde veya ortadan ikiye ayırdığınız limona batırıp 10-15 dk beklettikten snra yıkayın.Sararmalar geçene kadar uygulayabilirsiniz.

Diş macunu

Diş macununu kullanmadığınız bir fırçaya az miktarda dökerek tırnaklarınızı fırça yardımıyla ovun.10dk beklettikten sonra yıkayın.


ETİKETLER