• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Popo Dikleştirmek İçin Ameliyat Şart mı?

  • 1

Yüzyıllardır kadınların daha gösterişli, seksi ve çekici görünmesi için en önem verdikleri bölgelerin başında popoları gelmektedir. Yuvarlak yapılı, dışa bombeli ve selülitsiz kalçalar her kadının isteğidir. Peki, popo dikleştirmek için ameliyat şart mı?

Yapılan araştırmalara göre her yıl binlerce kadın ‘’Brezilya poposu’’ yaptırmak, kalçalarına dolgu maddeleri enjekte ettirmek için bıçak altına yatıyor. Göğüs büyütme, burun estetiği ve diğer estetik operasyonları gibi popo estetiği de son dönemlerde oldukça popüler uygulamalar arasında yer alıyor.

Kadınların daha seksi görünmesi ve özgüvenlerini tazelemesi için gerek gördükleri bu işlemler genellikle aşırı kilo alıp verme sorunu nedeniyle popolarda düşmeler meydana gelir. Kalçalarda ve bacaklardaki sarkmalar, genetik nedenler ve daha birçok farklı nedenden dolayı düşük, sarkık ve biçimsiz popolar olabiliyor.

Gelişen teknolojik sistemler sayesinde artık bıçak altına yatmadan, ağrısız sızısız şekilde popo dikleştirme operasyonları gerçekleştirilebiliyor. Yeni nesil şok dalgası cihazları ile ameliyata gerek kalmadan birkaç seansta kadınlar istedikleri görünümdeki popoya kavuşabiliyor. Ayrıca bu şok dalgası cihazı ile selülitler ve bölgesel yağlanma sorunlarına da çözüm bulunuyor.

Dik Ve Yuvarlak Kalçalara Sahip Olmak Artık Daha Kolay

Bu yöntemi dünyada ilk kez Madonna denemiş ve aldığı olumlu sonuçlardan sonra dünyada yaygınlaşan bir yöntem olmuştur. Yeni nesil şok dalgası akustik titreşim esasına dayanan bir sistemle dokuya güçlü şok dalgaları göndererek yağ hücrelerinin kırılmasını, selülitlerin ortadan kalkmasını ve poponun dikleşmesini sağlamaktadır.

Yeni nesil şok dalgası cihazı ile ağrısız ve sızısız şekilde popo estetiği işlemleri yapılabilmektedir. Haftada iki kez olmak üzere toplam altı seansta istenen görünüme kavuşulmaktadır. Yeni nesil şok cihazı aynı zamanda gebelik sonrasındaki kilo kaybı nedeniyle oluşan çatlak ve yırtıkların da ortadan kaybolmasına ve daha sıkı bir vücuda sahip olunmasına fayda sağlıyor.

Gelişen teknolojik yenilikler kadınlara istediği güzelliği ve seksiliği sağlarken aynı zamanda kadınların özgüveninin yükselmesini de sağlıyor. Böylece kadınlar daha çekici, seksi ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Giyilen kıyafetlerin daha iyi taşınması, plajlarda rahatlıkla dolaşılması ve motivasyonun artması için her kadın ideal vücut ölçülerine sahip olmak ister. Ameliyatsız popo dikleştirme de kadınlar için oldukça kaliteli sonuçlar sağlıyor.

 


ETİKETLER