• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı

L'Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı
  • 1

L'Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı
Kadınların güzellik sırlarından biride cilt bakım yağlarıdır.Yağ denilince genelde herkeste bir tereddüt vardır.Cilt tipi yağlı veya karma olanlar ciltlerinin daha çok yağlanmasından korkuyorlar.Ama L’Oréal Paris mucizevi yüz bakım yağı cildinize uyguladığınız andan itibaren cilt tarafından emiliyor.Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilmiştir.Hafif ve aromatik bir yapıya sahiptir. L’Oreal Paris Mucizevi Yağ Yüz Bakım Yağı’nı anti-oksidan etkileriyle bilinen 8 Temel Yağı (Lavanta, Gül, Mercanköşk, Papatya, Biberiye, Portakal, Sardunya ve Lavandin) ve besleyici etkileriyle bilinen değerli yağlarla (Jojoba, Kuşburnu) harmanladı. Kuru ve ince dokusu sayesinde anında emilir ve yağlı his bırakmaz. Anında cildi besler, nemlenmiş, rahatlamış ve ışıldayan cildi ortaya çıkarır. Her damlada cildi pürüzsüzleştirir, cilt günden güne daha canlı ve pürüzsüz görünmektedir.
Yaz ve kış aylarından rahatlıkla kullanabileceğiniz yüz bakım yağı ciltte sivilcelenme veya yağlı gözükme gibi sorunları yoktur.Cildinize ihtiyacı olan miktarda uygulayabilirsiniz.Makyajınızı uygulamadan önce kullanabilirsiniz.Böylelikle fondöteniniz de cildinizde güzel görünecektir.Gecede yüzünüzü temizledikten sonra bakım yağınızı kullanın.Düzenli kullanım sonucunda çok daha yumuşacık ve çok daha ışıltılı, aydınlık bir görünüme kavuşacaksınız.


ETİKETLER