• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 1

Hemen hemen hepimiz istenmeyen tüylerden kurtulmanın çözümlerini aramaktayız. Lazer epilasyonda kalıcı çözümlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi tarafından tercih edilen lazer epilasyon, yaptırmadan önce bilmeniz gereken şeyler olduğunu biliyor muydunuz? Sizde lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız gelin yazımıza göz atmalısınız.

Lazer Epilasyon Zamanı

Lazer epilasyon ilkbahar, sonbahar ve kış zamanında tercih edilmelidir. Uzun süreli tüy sorununa çözüm olarak ortaya çıkan buluş birçok kişinin yüzünü güldürüyor. Eğer sizde lazer epilasyon tedavisi uygulamak istiyorsanız, fakat sıcak bakmıyor musunuz? İşte size muhteşem fikirler ile sağlıklı bir lazer tedavisi görmenize yardımcı olacak tavsiyeler.

Araştırma Yaparak Tedaviye Başlayın!

Lazer epilasyonu en iyi nere yapar. İlk olarak bunu araştırarak işe başlamanız gerekir. Hatta çevrenizde yaptıran kişiler var ise onlardan tavsiye alabilirsiniz. Sonuçta birçok seans gerçekleştirecek ve belirli bir ücret ödeyeceksiniz. İşini en iyi yapan bir yere gitmek sizin de hakkınız.

Lazer Epilasyonu Etkili Yapan Formüller

Lazer epilasyon bazı durumlarda tüm saç veya vücut tiplerine uygulanabilen bir tedavi yöntemi değildir. İnce ve açık tonda renge sahip olan kişilerde bu tedavinin sonuç vermesi biraz geç olur. Lazer epilasyon merkezi ile bu durumu konuşarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yapılacak Bölgeye Karar Verme

İlk başta yapacağınız olaylardan biri de hangi bölgenize lazer epilasyon tedavisi uygulanmasını istiyorsunuz. Biliyorsunuz ki tedavi yapılırken bölüm bölüm değerlendirilmektedir. Buna uygun olarak epilasyon çeşitleri de değişebilir. Örneğin; göz ve kaş bölgesi için iğneli epilasyon yaptırmak daha etkili.

Birkaç Seansa Gerek Duyulabilir

Yapılacak bölgeye göre tedavi birkaç sefer uygulanması gerekebilir. Bunu farklı seanslarda gerçekleştirmektedirler.

Fiyatı Sizi Korkutmasın

Fiyatı ilk başta size ağır gelebilir. Fakat kalıcı bir çözüm olması ile bunun yerine yapacağınız uygulamaları hesapladığınız da inanın daha uygun bir fiyat ile karşılaşacaksınız.

Ağda Veya Cımbız Kullanmadan Gidin

Size gideceğiniz lazer merkezi muhtemelen söyleyecektir. Ama tedaviye başlamadan önce kıl köklerini yok etmemelisiniz.

Tüyler Hemen Kaybolmaz

Lazer epilasyon zaman ve sabır gerektiren bir işlem olduğu için hemen tüylerin gözden kaybolmasını beklemeyin.