• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Lavanta Yağı İle Saçlarınızın Parlaklığını Yeniden Kazandırın

  • 1

Saçlar çeşitli etmenlerden dolayı yıpranabilir, sağlıksız ve cılız bir görünüme sahip olabilir. Sizin de saçlarınız tam da bu görümdeyse saçlarınızın sağlığını kazandırmada etkili yöntemler olarak sizlere bazı püf noktalarından bahsedebiliriz. Öncelikli olarak bilmeniz gereken saçlarınızın kötü görünüme sahip olmasının altında yatan nedenlerdir. Bunun için gerekirse bir uzmana danışabilirsiniz. Saçlarınızın yıpranmasının altındaki nedeni iyi anladığınızda ona göre bakım yöntemi uygular ve saçınızın daha sağlıklı bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Sağlıklı saç yapısı olarak saçların içten içe beslenmesi öncelikle gerekir. Sonrasında saçın bakımını daha da ideal bir hala sokmak için saç bakımında katkı ürünleri kullanılabilir.

Lavanta Yağını Deneyin!

Yapılan araştırmalara göre lavanta yağının uyku sorununu çözmekten, deodorant olarak kullanımına kadar pek çok faydaları vardır. Saç bakımında da lavanta yağının mükemmel etkileri bulunmaktadır. Lavanta yağı ile parlak görünümlü saçlar kolaylıkla elde edebilirsiniz. Saç bakım ürünü olarak hem doğal hem de ekonomik olan bu bitkisel ürünü denemediyseniz denemenizi tavsiye ederiz. Ancak lavanta yağını kullanırken oldukça dikkatli kullanmalı. Fazlası kişinin sağlığını etkileyebilir. Bu açıdan en fazla üç dört damla lavanta yağı kullanmalı. Lavanta yağını saçınıza sürer sürmez farkını anlayacaksınız. Lavanta yağı ile saçlarınız parlak ve hacimli bir görünüme kavuşacaktır. Üstelik dipten uca saç temizliğinde de lavanta yağı oldukça etkili bir üründür.

Nasıl Kullanılır?

Lavanta yağınızı saçınıza sürmeden önce saçınızı güzelce yıkayıp kirlerden arındırın. Lavanta yağının saçta kullanımı oldukça kolaydır. Saçınızı ilk olarak şampuanla yıkadıktan sonra üç dört damla kadar lavanta yağı saçınıza sürün ve masaj yapın. Sonrasında saçınızı tekrar şampuanlayıp güzelce durulayın. Saçınızı kuruttuktan sonra farkı hemen hissedeceksiniz. Yüksek hacimli dolgun saçlara birden bire sahip olduğunuzu göreceksiniz. Lavanta yağı ile kullanım sonrasında saçlarınızın taranması da çok daha kolay olacaktır. Saç bakım kremine ihtiyaç duymadan lavanta yağı kullanımı sayesinde saçlarınızın kolayca tarandığını göreceksiniz. Siz de eğer lavanta yağı kullanmadıysanız mutlaka bu bitkisel ürünü sizlere öneririz. Memnun kalacağınızdan kesinlikle eminiz. Deneyin ve farkı siz de görün.