• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kış Giyiminde Trendler

  • 1

Kış ayının gelmesi ile birlikte neredeyse her mağaza vitrinlerinde kışlık giyimlere yer vermeye başladı. Kış ayının olmazsa olmazı kazaklar, montlar ve triko ürünleri yeni tasarımları ve modern görünümleri ile insanların içini ısıtmaya yetiyor. Kış ayında hastalıklardan ve soğuklardan korunmak için dikkatli giyinmek oldukça önemli. Kış ayının ve dolapların vazgeçilmez ürünü haline gelen trikolar pek çok elbise ve kazak modelleri ile bu kış sezonunda da şimdiden pek çok kişinin ilgi odağı haline geldi.

Bunun yanı sıra ayakkabı seçimlerinde de pek çok bot modeli iddaalı tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Topuklu, düz, uzun, kısa ve spor görünüme sahip pek çok model ile farklı kombinler yaratarak her ortama kolay bir şekilde uyum sağlayabilir ve aynı zamanda şıklığınızdan ödün vermeden sıcacık olabilirsiniz.

Triko Kazak Ve Elbise Modelleri

Triko kazaklar hem spor hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların kış aylarında vazgeçilmezi. Hem kolay bir şekilde kombin yapılması hem de her tarza ve ortama uyum sağlayarak kış soğuklarından koruması triko kazakları vazgeçilmez yapıyor. Etek, tayt ve pantolon ile sık sık kombin yapılan triko kazaklar günlük olarak ve ofis ortamlarında sıklıkla tercih ediliyor.

Triko kazaklar farklı tasarımları ve zengin model içerikleri ile her tarza uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra triko elbiseler ile de kış ayında şıklığınızı kolay bir şekilde ön plana çıkartabilirsiniz. Dar elbiselerin yanı sıra aynı zamanda bol kesim ve salaş modeller de bu kış en çok tercih edilmekte olan modeller arasında yerini almakta. Triko sıcaklığı bu kış ayında da seni yalnız bırakmıyor.

Rahat Ve Sıcak Giyimler

Kış ayında kat kat giyinmek zorunda değilsin. Doğru seçimler ile hem rahat hem de sıcak kombinler yaratabilir ve kış ayında da tarzını kolay bir şekilde yansıtabilirsin. Bunun için doğru parçaları seçmek oldukça önemli. Kış soğuklarında sıklıkla tercih edilmekte olan kazakları pantolon ve uzun çizmeler ile kombin yaparak şık, spor ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz.