• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Karbonatın Diş Bakımına Faydası Nedir?

Karbonatın Diş Bakımına Faydası Nedir?
  • 1

Karbonatın Diş Bakımına Faydası Nedir?KARBONATIN DİŞ BAKIMINDA FAYDASI NEDİR?

Karbonat dünya çapında her evde kullanılan oldukça yaygın bir üründür. Karbonat sadece yemeklerde değil temizlik ve sağlık alanında da kullanılır. Bunların yanı sıra diş sağlığı ve beyazlığı açısından da karbonatın önemi büyüktür.

Günümüzde pek çok diş beyazlatma yöntemi vardır. Bunlardan bazılarını evde kendimiz uygularken bazılarını da hekimler sağlar.

Karbonatı Dişinize Sürerseniz: Diş fırçası yardımıyla karbonatı dişlerimize sürdüğümüzde bir beyazlık sağlayacağı kesindir. Bu etki sadece 24 saat sürer ve hassasiyeti azalır.

Karbonatı Limonla Birlikte Dişlerinize Sık Uygulamayın!

Limon asidik, karbonat ise bazik özelliğe sahiptir. Bunları birlikte dişlerimize uyguladığımızda köpüklü bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bunun yanında birde fırça kullandığımızda mekanik temizleme de eklenecektir. Bu sayede dişlerimiz beyazlayacak fakat bunu sık sık yaptığınızda dişleriniz daha dayanıksız olacak ve çürümeye daha müsait hale gelecektir.

 


ETİKETLER