• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kalın Kaş Modası

Kalın kaş modası
  • 1

Kalın kaş modasıKALIN KAŞ MODASI
Kalın kaş modası son bir yılda trend olan kaş şekilleri arasındadır.Bir çok ünlünün de severek kullandığı kalın kaşlar yüzünüze daha belirgin net ifadeler vermektedir.Kalın kaşlarınız yoksa sahip olabilmek için önerilerimiz;
-Kaşlarınızın çok daha hızlı ve sağlıklı büyümesi için vitamin ve yağ kullanarak bakım yapın.
-Öncelikle kaşlarınızı bir süre almayı bırakın.Uzadıktan sonra uzman ellerde aldırın.Evde kendiniz kaşlarını toparlarken alacağınız tek bir kaş teli, tüm kaşınızın şeklinin bozulmasına sebep olabilir.
-Kaşlarınızı kalınlaştırırken dökülen veya çıkmayan kaşlarınız için kaş kalemi yada kaş farı kullanarak bir süre kaşlarınıza böyle şekil verebilirsiniz.
-Kaşlarınıza peeling yapın.Böylelikle kaşlarınız kendine gelip ölü hücrelerden kurtulup daha hızlı uzayacaktır.
-Kalın kaşlarınızın şeklinin dağınık olmaması için kaşlarınızı sabitleyin.. Bu dağınık kaşlardan kurtulmanın en etkili yolu da bir kaş jeli kullanmak. Ancak kaş jelini uyguladıktan sonra bir kaş fırçasıyla üstünden geçerek parlak görüntüyü ortadan kaldırın.
Kaşlarınızın diplerini aydınlatmanız hem daha bakımlı hemde çekici bir ifade verecektir yüzünüze.Kaşlarınızın hemen altına açık renk yada beyaz far uygulayın.Böylelikle gözleriniz daha büyük kaşlarınız da daha kalkık görünür.28915

kas-kalinlastirma


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.